"Здохне і цей": Слава Рабинович пророкує смерть путінської Росії

Блогер пише, що вже зараз можна спрогнозувати, як Америка долатиме вплив Путіна - в минулому столітті США це вже робили.

В Росії пророкують смерть режиму Путіна. Фото: ЖЖ.Російський блогер і фінансист Слава Рабинович впевнений, що путінська Росія неодмінно розвалитися. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

"Неможливо точно спрогнозувати, як і коли саме розвалиться путінська Росія. Але вона точно розвалиться, як розвалився СРСР", - написав він.

Блогер також зазначив, що можна спрогнозувати, як Америка зможе подолати вплив Путіна.

"Зате можна точно спрогнозувати, яким чином США подолають путінський вплив. З 20-х по 50-ті Америка була наповнена шпигунами, агентами впливу, членами компартії і всієї іншої небезпечної та токсичної шушвалі кремлівського походження. І весь цей кремлівський гній був вичищений з Америки. А СРСР здох. Вичистять і це. Здохне і цей", - підсумував Рабінович.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Великий" зимовий наступ Путіна зазнав невдачі: Росія не досягла поставлених цілей до кінця березня – ISW

неділя, 2 квітень 2023, 6:09

Експерти Інституту вивчення війни (ISW) вказують на те, що Росія провалила так званий "великий" зимовий наступ і не досягла поставлених цілей – повністю захопити Донецьку і Луганську області. . Військові аналітики зазначають, що російські, українські ...

Фейки про Бахмут, ЗСУ готують сюрпризи, як деокупують Крим

неділя, 2 квітень 2023, 5:50

Військовий аналітик Дмитро Снєгирьов в інтерв'ю програмі "Аргумент" розкрив подробиці щодо ситуації в Бахмуті та розвіяв маніпуляції західних експертів, роз'яснив нюанси з постачанням Україні авіації та деокупацією Луганська, а також пояснив, як можна ...