
Зайцевська військово-цивільна адміністрація отримала від уряду США FM-передавач, завдяки якому жителі селища і окупованій Горлівки зможуть слухати радіостанцію "Голос Донбасу", повідомляють Патріоти України з посиланням на Горлівський медіапортал.
Передавач, який встановлять в Зайцеве, спочатку повинен був працювати в Авдіївці, однак через те, що в місті постійні проблеми з електрикою і інтернетом, було вирішено передати його в прифронтове селище.
"Це можливість виходити в ефір, спілкуватися з горлівчанами, розповідати про нас. Там багато наших людей, їм емоційно важко, фізично важко і з цього їх треба підтримувати, з ними треба спілкуватися", - зазначив в коментарі зайцевскої ВЦА Володимир Веселкін.
Очікується, що передавач з програмами радіостанції "Голос Донбасса" запрацює вже наступного тижня.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...