
Зайцевська військово-цивільна адміністрація отримала від уряду США FM-передавач, завдяки якому жителі селища і окупованій Горлівки зможуть слухати радіостанцію "Голос Донбасу", повідомляють Патріоти України з посиланням на Горлівський медіапортал.
Передавач, який встановлять в Зайцеве, спочатку повинен був працювати в Авдіївці, однак через те, що в місті постійні проблеми з електрикою і інтернетом, було вирішено передати його в прифронтове селище.
"Це можливість виходити в ефір, спілкуватися з горлівчанами, розповідати про нас. Там багато наших людей, їм емоційно важко, фізично важко і з цього їх треба підтримувати, з ними треба спілкуватися", - зазначив в коментарі зайцевскої ВЦА Володимир Веселкін.
Очікується, що передавач з програмами радіостанції "Голос Донбасса" запрацює вже наступного тижня.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...