
Зайцевська військово-цивільна адміністрація отримала від уряду США FM-передавач, завдяки якому жителі селища і окупованій Горлівки зможуть слухати радіостанцію "Голос Донбасу", повідомляють Патріоти України з посиланням на Горлівський медіапортал.
Передавач, який встановлять в Зайцеве, спочатку повинен був працювати в Авдіївці, однак через те, що в місті постійні проблеми з електрикою і інтернетом, було вирішено передати його в прифронтове селище.
"Це можливість виходити в ефір, спілкуватися з горлівчанами, розповідати про нас. Там багато наших людей, їм емоційно важко, фізично важко і з цього їх треба підтримувати, з ними треба спілкуватися", - зазначив в коментарі зайцевскої ВЦА Володимир Веселкін.
Очікується, що передавач з програмами радіостанції "Голос Донбасса" запрацює вже наступного тижня.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...