
Зайцевська військово-цивільна адміністрація отримала від уряду США FM-передавач, завдяки якому жителі селища і окупованій Горлівки зможуть слухати радіостанцію "Голос Донбасу", повідомляють Патріоти України з посиланням на Горлівський медіапортал.
Передавач, який встановлять в Зайцеве, спочатку повинен був працювати в Авдіївці, однак через те, що в місті постійні проблеми з електрикою і інтернетом, було вирішено передати його в прифронтове селище.
"Це можливість виходити в ефір, спілкуватися з горлівчанами, розповідати про нас. Там багато наших людей, їм емоційно важко, фізично важко і з цього їх треба підтримувати, з ними треба спілкуватися", - зазначив в коментарі зайцевскої ВЦА Володимир Веселкін.
Очікується, що передавач з програмами радіостанції "Голос Донбасса" запрацює вже наступного тижня.
Противник (російські війська) продовжує утримувати позиції вздовж річок Вовча та Солона на ділянці їхнього злитті (район Новопавлівки та на південь від неї), на заході Донецької та на південному сході Дніпропетровської областей України. Водночас російс...
У різних регіонах України можна почути слова, які рідко зустрічаються у сучасній розмовній мові, але мають цікаву історію, одне з таких – "ковбаня". Так називали глибоку яму, западину або велику вибоїну на дорозі чи ґрунті, це слово могло бути знайомим...