
Зайцевська військово-цивільна адміністрація отримала від уряду США FM-передавач, завдяки якому жителі селища і окупованій Горлівки зможуть слухати радіостанцію "Голос Донбасу", повідомляють Патріоти України з посиланням на Горлівський медіапортал.
Передавач, який встановлять в Зайцеве, спочатку повинен був працювати в Авдіївці, однак через те, що в місті постійні проблеми з електрикою і інтернетом, було вирішено передати його в прифронтове селище.
"Це можливість виходити в ефір, спілкуватися з горлівчанами, розповідати про нас. Там багато наших людей, їм емоційно важко, фізично важко і з цього їх треба підтримувати, з ними треба спілкуватися", - зазначив в коментарі зайцевскої ВЦА Володимир Веселкін.
Очікується, що передавач з програмами радіостанції "Голос Донбасса" запрацює вже наступного тижня.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...