З'ясувалось, що вірус Petya набагато підступніший, ніж здавалось

​Загроза, що виходить від комп'ютерного вірусу Petya, набагато сильніша, ніж вважали раніше. За даними влади ФРН, його версії поширюються при оновленні бухгалтерської програми.

Для німецьких компаній комп'ютерний вірус Petya куди більш небезпечний, ніж вважали досі, попередило Федеральне відомство з безпеки в сфері інформаційної техніки (BSI), повідомляють Патріоти України.

"На деяких підприємствах Німеччини вже більше тижня зупинено виробництво або інша комерційна діяльність", - заявив в п'ятницю, 7 липня, глава відомства Арне Шьонбом (Arne Schönbohm).

Збиток від цієї шкідливої програми обчислюється мільйонами євро, хоча "Німеччина ще легко відбулася", заявив Шьонбом. З квітня поточного року спостерігалися кілька хвиль поширення різних варіантів вірусу Petya через функцію оновлення популярної бухгалтерської програми M.E.Doc, вказали в BSI. Таким чином, зараженими можуть виявитися і комп'ютерні системи фірм, яких не торкнувся вірус Petya в кінці червня.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

COVID-19: У США офіційно дозволили лікувати коронавірус препаратами проти малярії

понеділок, 30 березень 2020, 22:37

Уточнюється, що гідроксихлорохінсульфат та хлорохінфосфат мають застосовуватися з метою лікування COVID-19 тільки за вказівкою лікарів у випадках, якщо це доречно. «Управління з нагляду за якістю харчових продуктів та лікарських засобів (FDA) видало Уп...

Полювання на Єрмака: "Схеми" з'ясували, хто вів запис розмов брата керівника ОП і хто там ще фігурує (фото)

понеділок, 30 березень 2020, 22:28

Народний депутат із парламентської фракції «Слуга народу» Гео Лерос опублікував відеозаписи, зроблені прихованою камерою, на яких фігурує брат голови Офісу президента Денис Єрмак. Депутат стверджує, що брат Єрмака начебто «торгував посадами» у владі. Т...