З'ясувалось, що вірус Petya набагато підступніший, ніж здавалось

​Загроза, що виходить від комп'ютерного вірусу Petya, набагато сильніша, ніж вважали раніше. За даними влади ФРН, його версії поширюються при оновленні бухгалтерської програми.

Для німецьких компаній комп'ютерний вірус Petya куди більш небезпечний, ніж вважали досі, попередило Федеральне відомство з безпеки в сфері інформаційної техніки (BSI), повідомляють Патріоти України.

"На деяких підприємствах Німеччини вже більше тижня зупинено виробництво або інша комерційна діяльність", - заявив в п'ятницю, 7 липня, глава відомства Арне Шьонбом (Arne Schönbohm).

Збиток від цієї шкідливої програми обчислюється мільйонами євро, хоча "Німеччина ще легко відбулася", заявив Шьонбом. З квітня поточного року спостерігалися кілька хвиль поширення різних варіантів вірусу Petya через функцію оновлення популярної бухгалтерської програми M.E.Doc, вказали в BSI. Таким чином, зараженими можуть виявитися і комп'ютерні системи фірм, яких не торкнувся вірус Petya в кінці червня.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Радник Залужного поділився прогнозом щодо війни в Україні

четвер, 23 березень 2023, 0:29

Радник головнокомандувача ЗСУ, президент Американського університету в Києві Деніел Райс поділився своїм прогнозом щодо війни на 2023 рік. Про це радник Валерія Залужного розповів у інтерв'ю, передають Патріоти України. "Україна сподівається на коротку...

"Свекор-росіянин міг спати щоночі з різними жінками - дружиною, дружинами синів. І все це відбувалося в одному приміщенні", - Олена Кудренко

четвер, 23 березень 2023, 0:15

"Мы вернем вам детей, если Украина обеспечит им безопасность...". Це каже представник нації, чиє відношення до дітей як таких викликає багато запитань. А стосунки в типовій російській родині, здебільшого, мають нездорове підгрунтя. Історичне вкрай незд...