Пристрілка зброї, особливо кулеметів, в зоні АТО повністю заблокована за наказом командувача АТО генерал-лейтенанта Сергія Бесараба. Про це у своєму Facebook повідомив Роман Донік - харківський волонтер, який надає допомогу щодо забезпечення сил АТО, передають Патріоти України.
За словами волонтера, згідно нових вказівок командування, вивозити із зони АТО зброю для переобладнання і модернізації заборонено. Також заборонено стріляти на тимчасових полігонах в умовній близькості від лінії зіткнення (3-10 км), "тому що нібито можна бути звинуваченими у відкритті вогню і провокації". Проводити стрільби на полігонах в тилу зони АТО теж не можна.
"Це все заборонено розпорядженням командувача АТО генерала Бесараба. Я розумію, що генералітет старої школи в основному у нас надто відірваний від реальності. Але, виявляється, відірваний сильніше, ніж я думав. Судячи з усього, генерал не знає, що на полігонах не просто патрони відстрілюють в лінію горизонту і по пляшечка під коньячок шумлять, а в першу чергу пристрілюють зброю. Що без пристрілки це просто залізні палиці. Навіть якщо вони в руках снайперів-спецназівців ", - зазначив волонтер.

Сьогодні 27 червня. . Триває 1 585 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. На Лиманському напрямі продовжуються інтенсивні бойові дії. . Російські війська намагаються просочуватися через промислову зону та лісові...
Ветерани повертаються з війни в суспільство, яке часто не готове їх розуміти, адже поранені й звільнені з полону бійці стикаються не лише з фізичними наслідками війни, а й з нерозумінням, фінансовими труднощами і ментальними бар'єрам. Зміст. 1.Побратим...