Зразкова соціофобія: Іспанка 28 років прикидалась сліпою, щоб не вітатися з людьми

Не виключено, що ця ідея припаде до душі нашим співвітчизникам.

Удавана сліпота. Фото з Мережі28 років тому Кармен Хіменес з Мадрида, Іспанія, стала повністю сліпою через серйозні травми очей. Принаймні, саме цю історію вона розповідала всім, включаючи свого чоловіка і свою власну сім'ю. Вона пояснювала це тим, що в один момент їй набридло говорити «привіт» людям, яких насправді вона не хотіла вітати, розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

57-річна жінка нещодавно зізналася, що вона завжди прекрасно бачила, і це змусило її сім'ю відчути повний шок. Хоча, як вони кажуть, вони завжди підозрювали, що її «сліпота», якось пов'язана з її психічним станом. Її чоловік розповів репортерам, що його завжди дивував її прекрасний макіяж, і що він іноді помічав, як вона намагається поглянути на телевізор з-за кута кімнати. І все ж він ніколи не допускав, що його дружина прикидається, що вона сліпа.

Але що може змусити жінку вчитись сліпою майже 30 років? Як пояснює Кармен, вона зробила це, щоб не вітати і не розмовляти з людьми, яких вона і справді не любить.

«Я втомився зустрічатися з людьми на вулиці і вітатися з ними, я ніколи не була дуже соціальною людиною, і, прикидаючись сліпою, я змогла уникнути багатьох соціальних обов'язків», — розповіла вона, пише Hay Noticia.

Крім необхідності пояснювати своїй родині, чому вона так довго брехала їм, Кармен Хіменес також зіткнулася з юридичними проблемами, тому що, зареєструвавшись як сліпа, вона отримувала Спеціальну фінансову допомогу від держави. Новина про те, що «Жінка-Паніковський» прозріла стала вірусною на новинних сайтах в Латинській Америці і Європі, але насправді багато хто думають, що це фейк.

Дійсно, важко припустити, що хтось може так довго приховувати сліпоту, і ніхто цього не помітив. Крім того, хіба урядові служби не перевіряють людей, перш ніж пропонувати їм фінансову допомогу? Також немає реальних доказів того, що Кармен Хіменес фактично існує, тільки стаття з Hay Noticia, яка пізніше була підхоплена іншими новинними каналами. З іншого боку реальне життя може підкинути іноді таке, що ні один журналіст ніколи би не придумав...

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Доморощенные "деолигархизаторы" превратятся в новых олигархов. Как за поребриком в олигархов превратились все друзья детства и сослуживцы кремлевского фюрера", - Береза

вівторок, 21 вересень 2021, 12:15

"У них там свой «суверенный антифашизм» и своя «суверенная демократия». Которые, кстати, начались с того, что Путин собрал крупный бизнес и настоятельно попросил не лезть в политику. Кто плохо понял, тот плохо закончил: Михаил Ходорковский и Платон Леб...

Як Україна може реалізувати свій величезний потенціал у виробництві водню

вівторок, 21 вересень 2021, 6:50

Берлін зобов'язався підтримати перехід Києва на поновлювані джерела енергії, включаючи створення "Зеленого фонду", і розвивати двосторонні проекти в сфері енергетики. "По итогам сделки с Вашингтоном, Берлин обязался поддержать переход Киева на возобнов...