Зв'язок за письмовим дозволом та повний звіт: Сепаратисти з "ЛНР" вигадали нові правила проїзду на підконтрольну Україні територію

Ватажок терористів "ЛНР" Леонід Пасічник, який захопив військовим шляхом, виконав чергові накази своїх кураторів з Москви, подбавши при цьому про своє збагачення.

Фото: nesam.net.ua.Пункти пропуску у "ЛНР" перетинатимуть лише за письмового дозволу. Днями Леонід Пасічник, який захопив військовим шляхом владу у російському квазіутворенні "ЛНР", виконав чергові накази своїх кураторів, не забувши при цьому про своє збагачення, передають Патріоти України з посиланням на 24 Канал.

Почнемо з першого. Після того, як у "линири" косанули безліч грошенят від продажу сім-карток місцевого "Феніксу" віджатого "Київстару", керівництво "республіки", звісно, замислювалося про те, як не дати можливості полагодити роботу Vodafone. Цього зробити не вдалося, то ж Пасічник вирішив заробити на бюджетниках, фактично заборонивши їм бути клієнтами українського оператору мобільного зв’язку.

Ватажок терористів віддав наказ нібито під виглядом "захисту інформації" заборонити приносити та використовувати мобільні телефони із sim-картками мобільних провайдерів України на територію "службових приміщень". Під це формулювання припадають школи, дитячі садки, захоплені терористами адмінбудівлі, тощо. Таким чином, Пасічник тишком-нишком став монополістом на мобільний зв’язок на окупованій території Луганщини. "Вихлоп" від цього – мільйони гривень.

Звісно, є й виключення. Вільно володіти телефоном із Vodafone можна лише тим колаборантам-"чиновникам", які мають письмовий дозвіл від керівництва. Під це припадають ті діячі, яким потрібен доступ до мобільного банкінгу для роботи терористичного бізнесу.

Але то ще півбіди. Керування обома терористичними бандформуваннями здійснюють у Кремлі, то ж картина того, що відбувається у "ДНР" мало чим відрізняється від "братської республіки". Як і курляйтер Захарченко, Пасічник наказав не випускати до підконтрольної Україні території тих самих "чиновників". Втім, якщо донецький сантехник у черговий раз продемонстрував, що є дебілом, луганський посібник окупантів трошки подумав, перш ніж робити.

Захарченкові після масового звільнення людей, викликаного забороною від’їзду з "ДНР", довелося частково відмінити свій "наказ". Пасічник же одразу залишив собі лазівку. Виїжджати з "ЛНР", як він розпорядився, можуть тільки ті "держслужбовці", що щонайменше за три доби до поїздки надають заяву на покидання території. На папірці людина повинна описати, що їй треба на українській землі, скільки вона там планує бути та де житиме. Після ж повернення до "линири" кожен зобов'язаний надати письмовий звіт про те, що там робив. Майже кожну свою дію людина повинна підкріпляти фактами, які перевірятиме її керівництво.

Начальники бюджетних установ під страхом смерті повинні доповідати про всі нюанси таких поїздок до ФСБ-МДБ. А якщо ж підлеглий замовчує про свій візит до вільних міст або ж "несанкціоновано" катався до "хунти", то накажуть взагалі усіх.

Відчитуватися про дозволи на виїзд колаборанти мають до 10 числа кожного місяця.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Зе-окозамилювання", - Бутусов

субота, 18 вересень 2021, 8:25

Что же сделает президент с олигархами? Да ничего... Поддерживаю закон о деолигархизации, и считаю, что он должен быть принят как можно скорей. Джерело

"Коломойський запевняє, що міністра Мінрегіону "переплутав з власником агрохолдингу", - політтехнолог Голобуцький

субота, 18 вересень 2021, 0:00

"Коломойський дав цікаві пояснення щодо дивних "випадкових зустрічей" на матчі "Динамо"-"Бенфіка", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:. "Ви мене запитуєте про Черни...