Якщо вірити назві напою, то американо з'явився на світ у США. Але насправді ця думка помилкова. Історія напою починається в роки Другої Світової війни, пояснюють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Американці, які брали участь в боях на території Європи і тимчасово проживали в Італії, дивувалися місцевій каві - італійці подавали стандартну порцію еспресо, яка не подобалася американцям. Американські солдати заходили до місцевих кафе і вимагали приготувати їм великий кухоль гарячої і міцної кави. Американці не розуміли, як можна напитися однією порцією еспресо, тому вони просили більші чашки.
Що робили баріста? Вони вирішили вчинити просто: брали великі чашки, наливали в них стандартну порцію еспресо і потім розбавляли її водою. Смак виходив хоча і зовсім інший, зате об'єми напою сильно зростали і американські солдати були хоч якось задоволені цим фактом. Зрозуміло, що самі італійці зовсім не визнавали такої кави, а тому презирливо називали її "американо", щоб підкреслити поганий смак американців, які не любили оригінальний еспресо. Американські солдати не знали місцевої мови, тому теж стали використовувати цю назву. Таким чином назва нового кавового напою прижилася і використовується донині.
Італійський спосіб приготування американо передбачає розведення готового еспресо гарячою водою. При цьому способі пінка (крема) на поверхні напою руйнується повністю. Тому крема у американо, приготованого таким способом, не рахується показником якості і не є обов'язковою.
Другий спосіб, скандинавський або шведський, - полягає в наступному: спочатку в чашку наливається окріп, а тільки потім додається еспресо. Таким чином, пінка (крема) в отриманому напої зберігається. Чашку з гарячою водою можна ставити прямо під роздавальну групу кавомашини і в неї вливати готовий еспрессо.
За всіма іншими параметрами «італійський» і «шведський» американо не відрізняються між собою. Хоча багато поціновувачів стверджують, що перший ковток напою приготованого шведським способом, відрізняється більш м'яким і насиченим смаком.
У 2019 році після президентських і парламентських виборів українці розписалися в тому, що їм потрібний персоналістський режим білоруського типу. Про це сказав журналіст Віталій Портников, передають Патріоти України. "Тут (в Україні, - ред), в принципі,...
Сили оборони знищили російського окупанта – Сергія Патюкова, повідомляють Патріоти України. Сергій Патюков із серпня 2023 року вирушив добровольцем брати участь у злочинній війні проти України. До війни він одинадцять років був вчителем фізичної культу...