Або по-нашому, або ніяк: Україна прийняла рішення по "боргу Януковича"

Росія поки що обдумує свій наступний хід та не виявляє активного бажання налагодити діалог щодо реструктуризації.

Євробонди. Фото: investfuture.ru.

Україна не буде виплачувати $ 3 млрд кредиту, взятого у Росії екс-президентом Віктором Януковичем у 2013 році. За інформацією джерел "Апострофа", уряд України в п'ятницю, 18 грудня, має намір ухвалити рішення про мораторій на виплату РФ цього боргу. Новину передають Патріоти України.

При цьому переговори з реструктуризації кредиту між Україною і Росією можуть продовжитися. Зараз сторони намагаються налагодити діалог за посередництва Німеччини, що підтвердила минулого тижня міністр фінансів Наталія Яресько.

Джерела "Апострофа" також підтвердили, що для організації переговорів залучається уряд Німеччини, однак Росія поки не проявляє активного бажання обговорювати цю тему. Співрозмовник видання повідомив, що Україна може запропонувати Росії новий пакет умов для реструктуризації боргу.

"Це рецесія. Що буде з євро та доларом і коли почнеться світова фінансова криза", - експерт

субота, 2 липень 2022, 6:28

"Європа з разючою точністю повторює американський сценарій, а дві найбільші економіки (США та ЄС) все більше перетворюються на "макроекономічних сіамських близнюків", що саме собою не так уже й погано, якби тільки не розганяти по спільному тілу ті самі...

Головна причина - блокування портів: Експорт з України скоротився на 23,7%, більшість товарів недоправлено в ЄС

субота, 2 липень 2022, 6:02

За перше півріччя цього року експорт з України скоротився на 23,7% у порівнянні з першим півріччям 2021 року і склав $22,8 млрд. . Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник міністра економіки, торговий представник України Тарас Качка. ....