Або по-нашому, або ніяк: Україна прийняла рішення по "боргу Януковича"

Росія поки що обдумує свій наступний хід та не виявляє активного бажання налагодити діалог щодо реструктуризації.

Євробонди. Фото: investfuture.ru.

Україна не буде виплачувати $ 3 млрд кредиту, взятого у Росії екс-президентом Віктором Януковичем у 2013 році. За інформацією джерел "Апострофа", уряд України в п'ятницю, 18 грудня, має намір ухвалити рішення про мораторій на виплату РФ цього боргу. Новину передають Патріоти України.

При цьому переговори з реструктуризації кредиту між Україною і Росією можуть продовжитися. Зараз сторони намагаються налагодити діалог за посередництва Німеччини, що підтвердила минулого тижня міністр фінансів Наталія Яресько.

Джерела "Апострофа" також підтвердили, що для організації переговорів залучається уряд Німеччини, однак Росія поки не проявляє активного бажання обговорювати цю тему. Співрозмовник видання повідомив, що Україна може запропонувати Росії новий пакет умов для реструктуризації боргу.

Рада ЄС затвердила "стелю" цін на російське дизпаливо

субота, 4 лютий 2023, 19:43

Рада ЄС 4 лютого затвердила стелю цін на нафтопродукти, які вироблені в Росії або експортуються звідти, передають Патріоти України. Як повідомляється на сайті Ради ЄС, сьогодні ухвалено рішення встановити дві граничні ціни. Одна застосовується до нафт...

В Україні продають фальсифікат масла - у небезпечного продукту є дві ознаки

субота, 4 лютий 2023, 17:26

В Україні виявили фальсифікат масла. Невідомий виробник підробив продукцію фірми "Апрель". У фальсифікату є дві ознаки: замість "Апрель" на упаковці вказано помилкову назву "Фірма Апрель". Крім того, на упаковці - неправильна дата виробництва (31 берез...