Аналітики склали рейтинг вартості бензину в країнах світу

Ціни на бензин коливаються між $1,91 за літр в Гонконзі і $0,47 в Малайзії.

Ціни на бензин. Фото: Автотема.

Аналітики Deutsche Bank порахували вартість бензину в різних країнах. Найдорожчий бензин у світі продається в Гонконзі. Там автомобілістам паливо обходиться в $1,91 за літр, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Що стосується найдешевшого бензину, то ним можна заправити свою машину в Малайзії - $0,47. Але в даному випадку важливо відзначити, що експерти «по-своєму» враховували ціни на бензин, грунтуючись на даних лише по найбільших містах світу. Тому в рейтинг не потрапила Саудівська Аравія і Венесуела, де продається найдешевший бензин - $0,24 і $0,01, відповідно.

ТОП-10 країн з найдорожчим бензином: Гонконг ($1,91), Нідерланди ($1,7), Норвегія ($1,69), Португалія ($1,61), Італія ($1,60), Швеція ($1,58), Фінляндія ($1,57), Греція ($1,56), Швейцарія ($1,53), Великобританія ($1,49).

Якщо говорити про вартість бензину в різних країнах з прив'язкою до України, досить подивитися на наочне порівняння цін на бензин в Україні і США, а також вивчити інший більш важливе питання - скільки бензину може купити українець на одну зарплату.

На повне відновлення енергетики України підуть роки: Експерт пояснив, коли закінчаться відключення

середа, 7 грудень 2022, 10:30

Для повного відновлення української критичної інфраструктури після ракетних атак РФ знадобиться більше ніж два роки. І це за умови, що не відбудеться нових серйозних руйнувань. Проте відключення світла у будинках українців можуть припинитися вже за кіл...

Наступною мішенню РФ можуть стати банки: Чи можливий колапс із готівкою і де зняти гроші

середа, 7 грудень 2022, 6:48

Російський агресор уже майже два місяці цілеспрямовано б'є по об'єктах енергосистеми нашої країни. Однак його мета - повна паралізація життя в Україні, передають Патріоти України. Тому не виключено, що наступною ціллю можуть стати українські банки. Пар...