Аналітики склали рейтинг вартості бензину в країнах світу

Ціни на бензин коливаються між $1,91 за літр в Гонконзі і $0,47 в Малайзії.

Ціни на бензин. Фото: Автотема.

Аналітики Deutsche Bank порахували вартість бензину в різних країнах. Найдорожчий бензин у світі продається в Гонконзі. Там автомобілістам паливо обходиться в $1,91 за літр, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Що стосується найдешевшого бензину, то ним можна заправити свою машину в Малайзії - $0,47. Але в даному випадку важливо відзначити, що експерти «по-своєму» враховували ціни на бензин, грунтуючись на даних лише по найбільших містах світу. Тому в рейтинг не потрапила Саудівська Аравія і Венесуела, де продається найдешевший бензин - $0,24 і $0,01, відповідно.

ТОП-10 країн з найдорожчим бензином: Гонконг ($1,91), Нідерланди ($1,7), Норвегія ($1,69), Португалія ($1,61), Італія ($1,60), Швеція ($1,58), Фінляндія ($1,57), Греція ($1,56), Швейцарія ($1,53), Великобританія ($1,49).

Якщо говорити про вартість бензину в різних країнах з прив'язкою до України, досить подивитися на наочне порівняння цін на бензин в Україні і США, а також вивчити інший більш важливе питання - скільки бензину може купити українець на одну зарплату.

Якими будуть ціни на електроенергію та газ в Україні після підвищення тарифів: У Раді озвучили суми

вівторок, 21 березень 2023, 18:56

У Верховній Раді наразі продовжуються обговорення щодо рівня підвищення тарифів на газ та електроенергію. Після підняття вартості газу, тариф на тепло має зрости мінімум у 2,5-3 рази. Про це розповів на своєму YouTube-каналі перший заступник голови Ко...

Підстава від Ердогана для Х**ла. Тиск спрацював: Туреччина перекрила доставку підсанкційних товарів у Росію

вівторок, 21 березень 2023, 18:30

Туреччина в березні 2023 року припинила транзит до Росії товарів, які підпадають під західні санкції. Рішення було прийнято під тиском США та Європи. Про це повідомляє Reuters, посилаючись на слова представника експортної служби Туреччини та дипломата....