Україна - на 127 місці: Складено список найбезпечніших країн світу

Очолила рейтинг Фінляндія, а в трійку лідерів входять ОАЕ і Ісландія.

Опубліковано рейтинг найбезпечніших країн світу. Фото: Novoye Vremya.

Найбезпечнішими країнами світу визнані Фінляндія, ОАЕ і Ісландія. Відповідний рейтинг був представлений в рамках Всесвітнього економічного форуму в рамках доповіді Global Travel and Tourism, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Україна зайняла 127-му позицію, випередивши Ємен, Нігерію і Пакистан. Росія - на 109 місці. Цей показник гірший, ніж в Домініканській Республіці, Перу і Бразилії.

Великобританія зайняла лише 78 місце. Серед найбезпечніших країн найбільше число країн Євросоюзу.

Найнебезпечнішими країнами в світі вважаються КНДР, Ірак і Афганістан.

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...