"Бо всі на "Боярышник" перейшли?": Найбільший російський виробник горілки заявив про банкрутство

Одна з причин – заборона поставок російської продукції в Україну, з-за чого бізнес корпорації скоротився на 90%.

Алкоголь. Фото: Fakty ICTV

В кінці 2016 року алкогольний холдинг Roust Corporation, що належить російському бізнесменові Рустаму Таріко, звернувся до суду Нью-Йорка з проханням про захист від кредиторів відповідно до статті 11 Кодексу про банкрутство США, повідомляє ТСН з посиланням на російські ЗМІ.

Ця компанія є другим у світі дистриб'ютором горілки і найбільшою в Росії, Східній та Центральній Європі. Корпорація в рамках справи має намір реструктуризувати заборгованість на суму 1,14 мільярда доларів, пише Law360. Голова Roust Гранд Винтертон пояснив, що труднощі з виплатою боргу утворилися в тому числі через економічне падіння в Росії, Польщі, Казахстані і Україні, а також з-за труднощів з фінансуванням в російських банках.

Ще одна причина – заборона поставок російської продукції в Україну, з-за чого бізнес корпорації тут скоротився на 90%. Одночасно Винтертон запевнив, що під час переговорів з кредиторами Roust вдалося домовитися про реструктуризацію 90% позик і близько двох третин конвертованих облігацій. Керівник Roust зазначив, що "позитивний розвиток корпорації був затьмарений макроекономічними факторами". Між тим, суд Нью-Йорка ухвалив програму реструктуризації боргу і докапіталізації групи. Зараз йде оформлення документів у відповідності з рішенням суду.

Хочуть дружити? У Білому домі розкрили нову причину, чому РФ немає у списку мит Трампа

понеділок, 7 квітень 2025, 10:56

Росію не занесли до списку мит, введених США, оскільки зараз тривають переговори з приводу російсько-української війни. Про це заявив директор Національної економічної ради Білого дому Кевін Хассетт, передають Патріоти України. "Очевидно, що переговори...

Почнуться проблеми: Українські біженці можуть втратити правовий статут у ЄС після перемир’я

понеділок, 7 квітень 2025, 10:27

Мільйони українських біженців можуть втратити свій правовий статус у ЄС після припинення бойових дій в Україні, оскільки наразі країни Євросоюзу не мають чіткого плану щодо тимчасового захисту утікачів від війни після досягнення перемир’я, передають Па...