Через чиновницьку бездіяльність: Окупований Донбас щомісяця грабує Україну на 100 млн грн

На жаль, cпроби обмежувати електропостачання в неконтрольовані Україною райони Луганської області не мали успіху.

Ілюстрація:www.hromadske.tv

Окуповані частини Донбасу щомісяця отримують з України електроенергію на суму 140-150 млн грн, а розраховуються на 50 млн грн. Про це повідомив генеральний директор "Луганського енергетичного об'єднання" Володимир Грицай, передають Патріоти України з посиланням на Еспресо TV.

"На неконтрольовану сторону по перетоку надходить з контрольованої території електроенергія вартістю близько 140-150 млн грн. Те, що ми там ціною величезних зусиль можемо збирати, і збираємо, це близько, 50 млн грн на місяць.

Вони надходять в "Ощадбанк" на рахунок зі спеціальним режимом використання від українських підприємств, який діє там. Плюс-мінус - буває і від 10 млн грн, а буває і 60-70 млн грн, буває 80 млн грн "вистрілить", - сказав він.

Грицай уточнив, що на неконтрольованих територіях є ряд великих боржників, серед яких - підприємства.

"На жаль, з великих споживачів, які знаходяться на тій стороні - у "Алчевського меткомбінату" борг понад 700 млн грн, а з урахуванням штрафних санкцій - понад 900 млн грн. Наступний наш великий споживач і боржник - це "ДТЕК Свердловантрацит", борг більше 400 млн грн", - сказав він.

Він додав, що спроби обмежувати електропостачання в неконтрольовані Україною райони Луганської області не мали успіху.

Раніше повідомлялося, що споживачі із окупованих територій Донбасу заборгували держпідприємству "Енергоринок" 21 млрд грн.

І поскаржитися росіянам більше нікуди: Країни-боржники перестали погашати взяті у РФ кредити

п’ятниця, 24 березень 2023, 21:27

Росія перестала отримувати виплати за боргами від інших країн, яким раніше видала міждержавні кредити. Все через введені Заходом санкції. Про це йдеться у звітних документах Міністерства фінансів Росії, які опинилися в розпорядженні видання РБК, переда...

Українці вже незабаром можуть залишитися без пенсії: Названо реальну причину

п’ятниця, 24 березень 2023, 17:50

Українці ризикують залишитися зовсім без пенсії вже найближчими роками. Грошей не вистачатиме не те що на високі, а й навіть на мінімальні пенсії. Пенсія може стати недоступною з кількох причин.Що підштовхує українців до "пенсійної прірви", і як її мож...