Правоохоронці розкрили конвертцентр у Харкові з оборотом більшим, ніж 500 мільйонів гривень. Про це у п'ятницю повідомив перший заступник генпрокурора Дмитро Сторожук, передають Патріоти України з прес-службу відомства.
"Ця справа гучна, тому що в її реалізації брали участь близько 150 працівників правоохоронних органів. Було проведено більше 38 обшуків по різних адресах. Обшуки відбувалися, зокрема, у приміщеннях органів ДФС", - сказав він.
За його словами, вже накладено арешт більше ніж на 50 банківських рахунків, на яких знаходяться ці кошти і вилучено 1 млн грн.
"Це все відбувалося під покриванням чиновників Державної фіскальної служби", - сказав Сторожук, зазначивши, що він не може назвати ні їхні прізвища, ні посади.
"Під час обшуку ми знайшли інформацію про інші ковертаційні центри, які діяли на території Харківської області", - сказав він.
На уточнююче запитання, Сторожук додав, що чиновники ДФС, які фігурують у цій справі є чиновниками місцевого рівня.
З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...