Чиновники Насірова на Харківщині покривали роботу конвертцентру з оборотом понад 500 млн грн - ГПУ (фото, відео)

В реалізації афери брали участь близько 150 працівників правоохоронних органів.

Фото:http://www.gp.gov.ua/

Правоохоронці розкрили конвертцентр у Харкові з оборотом більшим, ніж 500 мільйонів гривень. Про це у п'ятницю повідомив перший заступник генпрокурора Дмитро Сторожук, передають Патріоти України з прес-службу відомства.

"Ця справа гучна, тому що в її реалізації брали участь близько 150 працівників правоохоронних органів. Було проведено більше 38 обшуків по різних адресах. Обшуки відбувалися, зокрема, у приміщеннях органів ДФС", - сказав він.

За його словами, вже накладено арешт більше ніж на 50 банківських рахунків, на яких знаходяться ці кошти і вилучено 1 млн грн.

"Це все відбувалося під покриванням чиновників Державної фіскальної служби", - сказав Сторожук, зазначивши, що він не може назвати ні їхні прізвища, ні посади.

"Під час обшуку ми знайшли інформацію про інші ковертаційні центри, які діяли на території Харківської області", - сказав він.

На уточнююче запитання, Сторожук додав, що чиновники ДФС, які фігурують у цій справі є чиновниками місцевого рівня.

Брудні "ігри": Що пов'язує Коломойського та Гонтареву, - експерт

середа, 18 вересень 2019, 8:18

Останнім часом з Валерією Гонтаревою та її родиною стаються різні негаразди. Екс-очільниця Нацбанку у тиску звинувачує олігарха Ігоря Коломойського. Мовляв, це помста за націоналізацію "Приватбанку". Що насправді пов'язує Коломойського та Гонтареву - ч...

Вперше МВФ очолить виходець зі Східної Європи: "Наїлася" радянського типу соціалізму, важке дитинство, напружене навчання та непереборний оптимізм. Що відомо про Крісталіну Георгієв

середа, 18 вересень 2019, 6:30

Єдиний кандидат на посаду нового директора-розпорядника МВФ — CEO Світового банку Крісталіна Георгієва, зазначають Патріоти України. Що відомо про впливову болгарку та як новий голова головного кредитору України оцінювала нашу державу. Георгієва народи...