Чиновники Насірова на Харківщині покривали роботу конвертцентру з оборотом понад 500 млн грн - ГПУ (фото, відео)

В реалізації афери брали участь близько 150 працівників правоохоронних органів.

Фото:http://www.gp.gov.ua/

Правоохоронці розкрили конвертцентр у Харкові з оборотом більшим, ніж 500 мільйонів гривень. Про це у п'ятницю повідомив перший заступник генпрокурора Дмитро Сторожук, передають Патріоти України з прес-службу відомства.

"Ця справа гучна, тому що в її реалізації брали участь близько 150 працівників правоохоронних органів. Було проведено більше 38 обшуків по різних адресах. Обшуки відбувалися, зокрема, у приміщеннях органів ДФС", - сказав він.

За його словами, вже накладено арешт більше ніж на 50 банківських рахунків, на яких знаходяться ці кошти і вилучено 1 млн грн.

"Це все відбувалося під покриванням чиновників Державної фіскальної служби", - сказав Сторожук, зазначивши, що він не може назвати ні їхні прізвища, ні посади.

"Під час обшуку ми знайшли інформацію про інші ковертаційні центри, які діяли на території Харківської області", - сказав він.

На уточнююче запитання, Сторожук додав, що чиновники ДФС, які фігурують у цій справі є чиновниками місцевого рівня.

"Все пропало!": МВФ фіксує подальший обвал економіки РФ

середа, 17 липень 2019, 20:29

Зростання російської економіки впирається в санкції і структурні проблеми, для вирішення яких потрібні не вливання з бюджету, а комплексні реформи. Міжнародний валютний фонд знову погіршив прогноз по економіці России втретє за останні дев'ять місяців, ...

Каже, економіка вже може собі дозволити: Гройсман обіцяє великі зарплати

середа, 17 липень 2019, 19:44

За словами глави уряду, середня заробітна плата протягом двох років стане 620 доларів. "Ми спираємося на реальні можливості економіки. Я бачу, що в наступному році мінімальна зарплата буде не 4173, а 5500 грн. Середня зарплата протягом двох років буде...