Чиновники Насірова на Харківщині покривали роботу конвертцентру з оборотом понад 500 млн грн - ГПУ (фото, відео)

В реалізації афери брали участь близько 150 працівників правоохоронних органів.

Фото:http://www.gp.gov.ua/

Правоохоронці розкрили конвертцентр у Харкові з оборотом більшим, ніж 500 мільйонів гривень. Про це у п'ятницю повідомив перший заступник генпрокурора Дмитро Сторожук, передають Патріоти України з прес-службу відомства.

"Ця справа гучна, тому що в її реалізації брали участь близько 150 працівників правоохоронних органів. Було проведено більше 38 обшуків по різних адресах. Обшуки відбувалися, зокрема, у приміщеннях органів ДФС", - сказав він.

За його словами, вже накладено арешт більше ніж на 50 банківських рахунків, на яких знаходяться ці кошти і вилучено 1 млн грн.

"Це все відбувалося під покриванням чиновників Державної фіскальної служби", - сказав Сторожук, зазначивши, що він не може назвати ні їхні прізвища, ні посади.

"Під час обшуку ми знайшли інформацію про інші ковертаційні центри, які діяли на території Харківської області", - сказав він.

На уточнююче запитання, Сторожук додав, що чиновники ДФС, які фігурують у цій справі є чиновниками місцевого рівня.

Нові менеджери постарались?: "Центренерго" майже повністю замінило вугілля держшахт газом Коломойського

вівторок, 2 червень 2020, 23:52

Витрати газового вугілля знизились у 2,2 - 2,56 рази. Теплоелектростанції ПАТ "Центренерго", які почали купувати газ у компанії олігарха Ігоря Коломойського, за 4 тижні (04.05 - 02.06) знизили споживання газового вугілля в середньому у 2,5 рази - до 7,...

Стрес-тест пандемією: Гривня змогла витримати удар коронавірусу - Bloomberg

вівторок, 2 червень 2020, 23:49

Українці звикли, що кризи зазвичай обвалюють їхню національну валюту. Але в часи, коли пандемія коронавірусу завдає удар по економіці, гривня ослабла менше, ніж у попередні періоди турбулентності?, цитують Патріоти України видання Bloomberg і продовжую...