Чиновники Насірова на Харківщині покривали роботу конвертцентру з оборотом понад 500 млн грн - ГПУ (фото, відео)

В реалізації афери брали участь близько 150 працівників правоохоронних органів.

Фото:http://www.gp.gov.ua/

Правоохоронці розкрили конвертцентр у Харкові з оборотом більшим, ніж 500 мільйонів гривень. Про це у п'ятницю повідомив перший заступник генпрокурора Дмитро Сторожук, передають Патріоти України з прес-службу відомства.

"Ця справа гучна, тому що в її реалізації брали участь близько 150 працівників правоохоронних органів. Було проведено більше 38 обшуків по різних адресах. Обшуки відбувалися, зокрема, у приміщеннях органів ДФС", - сказав він.

За його словами, вже накладено арешт більше ніж на 50 банківських рахунків, на яких знаходяться ці кошти і вилучено 1 млн грн.

"Це все відбувалося під покриванням чиновників Державної фіскальної служби", - сказав Сторожук, зазначивши, що він не може назвати ні їхні прізвища, ні посади.

"Під час обшуку ми знайшли інформацію про інші ковертаційні центри, які діяли на території Харківської області", - сказав він.

На уточнююче запитання, Сторожук додав, що чиновники ДФС, які фігурують у цій справі є чиновниками місцевого рівня.

"Заокеанський потік-1,2,3...": Польща днями чекає на американський скраплений газ, для подальшого продажу Україні

четвер, 14 листопад 2019, 20:51

Скраплений газ з США, який призначений для подальшого транспортування в Україну, за кілька днів прибуде до польського терміналу на узбережжі Балтійського моря. Про це повідомив віце-президент польської нафтогазової компанії PGNiG Мацей Возняк, повідомл...

Швейцарці переміщують виробництво електроніки з Польщі до України

четвер, 14 листопад 2019, 20:38

2020 року швейцарська компанія Calyx Capital Advisers перемістить завод з виробництва панелей управління побутовою технікою з Польщі до Івано-Франківська, повідомляють Патріоти України з посиланням на UBN. Компанія Calyx Capital Advisers подвоює свої в...