З архіву ПУ. У Харкові продавщиця кіоску метнула ножем у купувальницю, котра повернула їй з решти переплачені гроші (відео)

Правоохоронці прибули на місце конфлікту, але жодних заходів не вжили.

Фото: Скрін відео

У Харкові розгорівся неабиякий конфлікт через решту в м'ясному кіоску. Про це повідомили очевидці, передають Патріоти України.

За словами харків'ян, в магазині на Новій Баварії продавщиця неправильно дала решту. Але обрахувалася вона на користь жінки-покупця, і та вирішила повернути гроші. Через це продавщиця запідозрила жінку в шахрайстві, нагрубіянила і кинула в неї ніж.

"Ніж - моя робоча зброя", - говорить продавщиця на відео, яке опублікували свідки події в Facebook. За їх словами, конфлікт міг статися через циганську зовнішність купувальниці, через що продавщиця і запідозрила її в махінаціях. Поліція приїхала на місце події, але нічого не робила.

Джерело: vgorode.ua

Вчасно замінила безцінну книгу: Працівниця музею в Ізюмі врятувала від окупантів 300-річне Євангеліє

вівторок, 29 листопад 2022, 12:53

Діна Листопад, працівниця Ізюмського краєзнавчого музею, розповіла Суспільному, як разом із колегами переховувала Євангеліє від окупантів перед тим як місто захопили російські війська, передають Патріоти України. Це найцінніший експонат музею — друкова...

Українцям щомісяця даватимуть по 900 гривень для оплати комуналки: Кому надано таку допомогу

вівторок, 29 листопад 2022, 11:30

Незважаючи на субсидії, які держава дає малозабезпеченим сім'ям на оплату комунальних послуг, все ж таки для багатьох українців оплата комуналки стала непосильним тягарем, передають Патріоти України. Ціни на все зростають, доходи скорочуються, а щоміся...