З архіву ПУ. У Харкові продавщиця кіоску метнула ножем у купувальницю, котра повернула їй з решти переплачені гроші (відео)

Правоохоронці прибули на місце конфлікту, але жодних заходів не вжили.

Фото: Скрін відео

У Харкові розгорівся неабиякий конфлікт через решту в м'ясному кіоску. Про це повідомили очевидці, передають Патріоти України.

За словами харків'ян, в магазині на Новій Баварії продавщиця неправильно дала решту. Але обрахувалася вона на користь жінки-покупця, і та вирішила повернути гроші. Через це продавщиця запідозрила жінку в шахрайстві, нагрубіянила і кинула в неї ніж.

"Ніж - моя робоча зброя", - говорить продавщиця на відео, яке опублікували свідки події в Facebook. За їх словами, конфлікт міг статися через циганську зовнішність купувальниці, через що продавщиця і запідозрила її в махінаціях. Поліція приїхала на місце події, але нічого не робила.

Джерело: vgorode.ua

Мобілізація в Україні триває: Що робити, якщо відправили на фронт без підготовки або спорядження

четвер, 1 червень 2023, 17:30

Після внесення змін до Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу", щодо зниження граничного віку перебування на військовому обліку, під мобілізацію підпадають чоловіки віком від 25 до 27 років, які не проходили строкову службу, перед...

"Нас там не чекали": У Львові дитину з інвалідністю не запросили на свято останнього дзвоника, розгорівся скандал

четвер, 1 червень 2023, 16:59

У львівській школі Марії Покрови розгорівся скандал через свято останнього дзвоника. На святкову лінійку запросили усіх, крім хлопчика з інвалідністю, передають Патріоти України. Про обурливу ситуацію розповіла мама учня Галина Амеліна у Facebook. За ...