
Так, блогер нагадує про ту ейфорію, якою в російських ЗМІ супроводжувалось підписання угоди між Росією та членами ОПЕК щодо обмеження обсягів видобутку нафти – мовляв, тепер ціни на чорне золото зростуть у рази. Дійсно, шум навколо цієї угоди, якої, здається, ніхто не збирається дотримуватись, призвів до короткочасного зростання цін. Але, поки в Росії святкують Новий рік та Різдво, у Канаді та Сполучених Штатах плідно працюють. Наприклад, лише за минулий тиждень у США ввели в експлуатацію чотири нафтових свердловини, а в Канаді – двадцять дев’ять. Газова сфера теж достатньо швидко розвивається - три нових свердловини у Сполучених Штатах, двадцять три в Канаді.
Також блогер нагадує, що у 2014 році у США відбувся різкий спад у нафтовій галузі, але з початку минуло року там почалось плавне, але впевнене зростання. "Зараз американці експлуатують п’ятсот двадцять дев’ять нафтових свердловин, а у 2014 їх було тисяча шістсот. Як бачимо, потенціал до зростання є чималий, а, з огляду на те, що до влади у США прийшли «сланцеві маніяки», видобуток нафти знову піде вгору", - прогнозує блогер.
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...