Дерипаска, Фрідман і Ко: Якими активами в Україні володіють російські олігархи

Росіяни прямо або через підставних осіб є власниками українських заводів, газових компаній, банків, торгових центрів та готелів.

Олег Дерипаска та Михайло Фрідман. Ілюстрація:Лента.ру

Російських олігарх Олег Дерипаска в Україні володіє Миколаївським глиноземним заводом, який є частиною групи "РУСАЛ". Велика алюмінієва компанія залишається під українськими санкціями, тому восени 2017 року "РУСАЛ" заявив про продаж заводу одному з найбільших в світі постачальників сировинних товарів Glencore, який також тісно пов'язаний з росіянами. Про це повідомляє Deutsche Welle, інформують Патріоти України.

При цьому дані Державного реєстру Міністерства юстиції України свідчать, що Дерипаска залишається головним бенефіціаром Миколаївського глиноземного заводу.

Слідом за США Україна може ввести санкції і проти Віктора Вексельберга. Його група "Газтех" володіє "Дніпрогазом", "Донецькміськгазом", "Криворіжгазом" і "Харківгазом".

Під прицілом також залишається Ігор Ротенберг, якому належить ТРЦ Ocean Plaza в Києві.

Російських олігарх Михайло Фрідман володіє в Україні "Альфа-банком", "Київстаром" і низкою інших більш дрібних компаній.

Сенатор Ради Федерації Росії Олександр Бабаков через підставних осіб є мажоритарним акціонером 11 українських обленерго. Також його офшорні компанії володіють готелями "Прем'єр-палас", "Либідь" та іншими.

Гра на останні грошенята: ​Путін дав таємну обіцянку Меркель по будівництву "Північному потоку-2"

субота, 22 вересень 2018, 17:33

Господар Кремля прагне будь-що уникнути затримки спорудження труби, котра як голка з героїном має міцно прив'язати Німеччину до інтересів правлячого режиму РФ. Російський президент пообіцяв, що Росія повністю профінансує будівництво газопроводу "Північ...

Хіти тижня. Сльози скреп: Росія просила скасувати санкції через Крим

субота, 22 вересень 2018, 16:30

Європейський суд зовсім не вважає санкції "необгрунтованими". У судових документах фігурують "Роснефть", Сбербанк, "Газпром нефть", Внєшекономбанк, ВТБ, DenizBank AS. Йдеться про санкції ЄС, введені проти Росії у 2014 році.