Дерипаска, Фрідман і Ко: Якими активами в Україні володіють російські олігархи

Росіяни прямо або через підставних осіб є власниками українських заводів, газових компаній, банків, торгових центрів та готелів.

Олег Дерипаска та Михайло Фрідман. Ілюстрація:Лента.ру

Російських олігарх Олег Дерипаска в Україні володіє Миколаївським глиноземним заводом, який є частиною групи "РУСАЛ". Велика алюмінієва компанія залишається під українськими санкціями, тому восени 2017 року "РУСАЛ" заявив про продаж заводу одному з найбільших в світі постачальників сировинних товарів Glencore, який також тісно пов'язаний з росіянами. Про це повідомляє Deutsche Welle, інформують Патріоти України.

При цьому дані Державного реєстру Міністерства юстиції України свідчать, що Дерипаска залишається головним бенефіціаром Миколаївського глиноземного заводу.

Слідом за США Україна може ввести санкції і проти Віктора Вексельберга. Його група "Газтех" володіє "Дніпрогазом", "Донецькміськгазом", "Криворіжгазом" і "Харківгазом".

Під прицілом також залишається Ігор Ротенберг, якому належить ТРЦ Ocean Plaza в Києві.

Російських олігарх Михайло Фрідман володіє в Україні "Альфа-банком", "Київстаром" і низкою інших більш дрібних компаній.

Сенатор Ради Федерації Росії Олександр Бабаков через підставних осіб є мажоритарним акціонером 11 українських обленерго. Також його офшорні компанії володіють готелями "Прем'єр-палас", "Либідь" та іншими.

Хай скрепи заздрять: Стало відомо, коли Україна отримає другий транш ЄС на 500 млн євро

понеділок, 17 грудень 2018, 16:57

Український уряд очікує завершити четверту програму макрофінансової допомоги від ЄС та отримати другий транш кредиту на 500 мільйонів євро на початку 2019 року, повідомляють Патріоти України. Перший транш у розмірі 500 мільйонів євро в рамках нової про...

Москві кінець: "США вытесняют Россию с рынка экспорта нефти", - Злий Одесит

понеділок, 17 грудень 2018, 15:28

"Рост добычи и экспорта нефти в США чуть ли не ежемесячно и даже еженедельно ставит рекорды. И с такими темпами нефтяной экспансии штатов они очень скоро займут второе место в мире по экспорту "черного золота", вытеснив пресловутую "бензоколонку" и уст...