До побачення, окупанти: Ахметов вже закупляє антрацит в Африці

Енергетичний холдинг ДТЕК, що належить відомому підприємцю Ринату Ахметову, закупив 600 тисяч тонн антрациту в ПАР.

В Україні очікують антрацит із ПАР? Ілюстрація: Hubs.ua.

Холдинг ДТЕК Ріната Ахметова купив 600 тисяч тонн вугілля в Африці, і в червні перше судно з 75 тисячами тонн антрациту прибуде в Україну. Новину передають Патріоти України.

"ДТЕК підтверджує закупівлю 600 тисяч тонн вугілля з ПАР з опцією збільшити до 1 млн тонн. Прибуття першого судна в Україну з 75 тисячами тонн антрациту очікується в червні", - стверджують в прес-службі компанії.

Паливо буде відвантажено на антрацитові ТЕС ДТЕК, які будуть включатися в роботу для підтримки стабільності енергосистеми України. Це перший в історії України прецедент закупівлі таких обсягів антрациту на далеких ринках в такі стислі терміни.

"Таким чином, ДТЕК починає формувати запаси антрациту на своїх ТЕС для підготовки до проходження осінньо-зимового періоду 2017-2018 рр", - підкреслили в ДТЕК.

На тарифах для українців? Олігарх, який розбагатів на $1 млрд, потрапив до рейтингу найбагатших людей світу (інфографіка)

вівторок, 17 липень 2018, 15:57

Бізнесмен Рінат Ахметов зайняв 307-е місце в списку топ-500 найбагатших людей світу. Він виявився єдиним представником України в рейтингу мільярдерів, який підготувало агентство Bloomberg, повідомляють Патріоти України. Статок Ахметова оцінили в 5,71 м...

Дизайн буде іншим: В Україні з'являться нові двадцятигривневі купюри

вівторок, 17 липень 2018, 13:28

У Нацбанку кажуть, що на презентації 17 липня покажуть новий дизайн і вдосконалену систему захисту купюри. Оновлений дизайн однією з найбільш ходових в країні купюр Нацбанк поки тримає в суворій таємниці, навіть невідомо, чи буде на тій 20-ці Франко, я...