До побачення, окупанти: Ахметов вже закупляє антрацит в Африці

Енергетичний холдинг ДТЕК, що належить відомому підприємцю Ринату Ахметову, закупив 600 тисяч тонн антрациту в ПАР.

В Україні очікують антрацит із ПАР? Ілюстрація: Hubs.ua.

Холдинг ДТЕК Ріната Ахметова купив 600 тисяч тонн вугілля в Африці, і в червні перше судно з 75 тисячами тонн антрациту прибуде в Україну. Новину передають Патріоти України.

"ДТЕК підтверджує закупівлю 600 тисяч тонн вугілля з ПАР з опцією збільшити до 1 млн тонн. Прибуття першого судна в Україну з 75 тисячами тонн антрациту очікується в червні", - стверджують в прес-службі компанії.

Паливо буде відвантажено на антрацитові ТЕС ДТЕК, які будуть включатися в роботу для підтримки стабільності енергосистеми України. Це перший в історії України прецедент закупівлі таких обсягів антрациту на далеких ринках в такі стислі терміни.

"Таким чином, ДТЕК починає формувати запаси антрациту на своїх ТЕС для підготовки до проходження осінньо-зимового періоду 2017-2018 рр", - підкреслили в ДТЕК.

Хіти тижня. "Опасные сбои ГЛОНАСС - России уже не до смеха", - Злий Одесит про космічний провал Москви

вівторок, 24 квітень 2018, 23:40

Не так давно ГЛОНАСС складалася з 28 супутників, але зараз в ЗМІ фігурує цифра 25, з яких в робочому стані 23... Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Видимо хорошо отметили день космонавтики в ро...

Хіти тижня. "​Побєдобєсіє" в передчутті пропагандистського провалу: Відкриття Керченського мосту знов відкладається

вівторок, 24 квітень 2018, 23:05

Путін вимагав, щоб запуск «сакрального» для нього об’єкту відбувся до президентських виборів. – Не вийшло. Далі – не пізніше 9 травня, котре завдяки кремлівській пропаганді, перетворилось на головне свято у свідомості більшості росіян. Далі, ще далі...