До побачення, окупанти: Ахметов вже закупляє антрацит в Африці

Енергетичний холдинг ДТЕК, що належить відомому підприємцю Ринату Ахметову, закупив 600 тисяч тонн антрациту в ПАР.

В Україні очікують антрацит із ПАР? Ілюстрація: Hubs.ua.

Холдинг ДТЕК Ріната Ахметова купив 600 тисяч тонн вугілля в Африці, і в червні перше судно з 75 тисячами тонн антрациту прибуде в Україну. Новину передають Патріоти України.

"ДТЕК підтверджує закупівлю 600 тисяч тонн вугілля з ПАР з опцією збільшити до 1 млн тонн. Прибуття першого судна в Україну з 75 тисячами тонн антрациту очікується в червні", - стверджують в прес-службі компанії.

Паливо буде відвантажено на антрацитові ТЕС ДТЕК, які будуть включатися в роботу для підтримки стабільності енергосистеми України. Це перший в історії України прецедент закупівлі таких обсягів антрациту на далеких ринках в такі стислі терміни.

"Таким чином, ДТЕК починає формувати запаси антрациту на своїх ТЕС для підготовки до проходження осінньо-зимового періоду 2017-2018 рр", - підкреслили в ДТЕК.

ЗМІ повідомили, які вимоги МВФ поставив Кабміну щодо пенсій в Україні

п’ятниця, 19 січень 2018, 22:47

Фонд наполягає на скасуванні гарантії отримання мінімальної пенсії для всіх пенсіонерів. Також у фонді шкодують про те, що не змогли домогтися підвищення пенсійного віку в Україні. МВФ вимагає скасувати гарантований розмір пенсій для українців. Про це...

Ось вам і Європа вдома: Ціни в Буковелі б’ють рекорди, українці лютують через монополіста лижного курорту

п’ятниця, 19 січень 2018, 20:21

Ті, хто їздив 10 років тому на курорти Польщі, теж зітхають. Адже тоді долар був по 7-8 грн. У Коломойського завжди вміли добре рахувати, скільки можна вижати з клієнта - українця, іноземця, держави. У соцмережах відпочиваючі на курорті “Буковель” розк...