
Компанія “ДТЕК” починає підготовку до будівництва Покровської сонячної електростанції потужністю 240 МВт в Січеславській області. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на “Енергетику України“.
Підготовчі роботи по проекту почнуться в лютому. Будувати станцію будуть українські підрядники, в цілому на час будівництва СЕС буде створено близько 1000 нових робочих місць. Покровська СЕС буде складатися з 874 тис. панелей, розміщених в Нікопольському районі Січеславської області – на території колишнього кар’єру з видобутку марганцю.
Генпідрядником будівництва підстанції обрана фірма Siemens. яка буде постачальником всього ключового обладнання (трансформаторів, розподільних пристроїв відкритого і закритого типу, системи контролю).
В даний момент “ДТЕК” реалізує ще три проекти, які знаходяться на різних стадіях девелопменту та будівництва: Приморська ВЕС (200 МВт, 2 черги), Орловська ВЕС (100 МВт) і Нікопольська СЕС (200 МВт), будівництво якої вже завершено. Нагадаємо, що на Січеславщині ввели в експлуатацію найбільшу сонячну електростанцію в Україні.
Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади. Про це...
В Україні попри зростання номінальної пенсії знижується коефіцієнт заміщення. Щороку зростає відставання пенсій від зарплат, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. Середня пенсія в Україні станом на квітень (це найсвіжіші дані...