У місті Токмак Запорізької області було запущено першу чергу найбільшої сонячної електростанції в Україні. Про це повідомив голова наглядової ради компанії "Токмак Солар Енерджі" Олександр Рєпкін, передають Патріоти України з посиланням на Укрінформ.
Потужність першої черги - 11 МВт, загальна потужність після завершення будівництва становитиме 50 МВт. За словами Рєпкіна, першу чергу сонячної електростанції вже під'єднано до Єдиної енергосистеми України. Повне завершення будівництва заплановано на грудень цього року.
Після завершення будівництва СЕС зможе забезпечувати електроенергією шість районів Запорізької області, зокрема й курорти на узбережжі Азовського моря.
"Під час реалізації проекту ми задіяли максимальну кількість українського обладнання і підрядників, що надало змогу створити додаткові 300 робочих місць у процесі будівництва станції. Після введення в експлуатацію сонячної станції на ТСЕ буде створено 75 постійних робочих місць", - пояснив голова Наглядової ради.
Росія веде переговори з Казахстаном про імпорт 50 тисяч тонн бензину АІ-92, щоб зменшити внутрішній дефіцит, спричинений ударами українських дронів по НПЗ, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. За даними Reuters, станом на кінець червня з...
Посилення правил фінансового моніторингу, що відбулося в лютому, призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. При цьому з 26 червня 2026 року в Україні набудуть чинності нові правила користування платіжними т...