Донецький олігарх процвітає: Ахметов підминає під себе новий бізнес, - ЗМІ

Рінат Ахметов планує зайнятися виробництвом мінеральних добрив.

Рінат Ахметов. Фото: РБК.

Український олігарх Рінат Ахметов вирішив зайнятися виробництвом мінеральних добрив. Про це повідомив генеральний директор Українських мінеральних добрив Олексій Афанасьєв, передають Патріоти України.

За його словами, компанія планує перепрофілювати у комплекс з переробки і зберігання мінеральних добрив один із цехів Криворізького центрального рудоремонтного заводу, що простоюють. Нове підприємство буде обладнано двома цехами з приймання, зберігання, пакування і відвантаження сульфату амонію і цех по його гранулюванню. Комплекс розрахований на виробництво 100 000 тонн гранульованого сульфату амонію в рік. Вартість проекту - 211 млн грн, розповів Афанасьєв.

Устаткування для виробництва "під ключ" поставить японсько-німецький холдинг Hosokawa Alpine, додав він. Українські мінеральні добрива створені 1 листопада минулого року. Статутний капітал - 100 тисяч грн. Компанія належить кіпрській UMG Holding Limited, яка входить в групу СКМ. Кінцевий власник нової фірми - Рінат Ахметов, випливає з Держреєстру юридичних осіб міністерства юстиції. КЦРЗ, на якому розташується нове виробництво, також належить СКМ.

Джерело: LIGA.net

Травневі відключення світла: Ось чому українці лишилися без електрики саме зараз

понеділок, 20 травень 2024, 16:50

Багато українців обурюються, що відключення світла почалися, коли на енергосистему вже не тисне опалювальний сезон. І хоча це дійсно так, обстріли енергетичної інфраструктури російськими агресорами змусили енергетиків задіяти відключення саме зараз. Пр...

Саме час продати Путіна заради власного порятунку: Китай у квітні спіткав рекордний відтік капіталу

понеділок, 20 травень 2024, 16:42

У Сі Цзіньпіня залишається все менше часу на торги з Заходом, щоб обміняти відмову на підтримку воєнної машини Росії на порятунок економіки своєї країни. Відтік капіталу з Китаю у квітні поточного року погіршився до найбільшого показника з грудня 2016 ...