Експерт прокоментував чутки про 40 гривень за долар до кінця року

Фундаментальних факторів для знецінення гривні немає.
Сорок гривень за долар - це занадто? Ілюстрація: Дзеркало тижня.

До кінця 2018 року курс долара в Україні може вирости до 28-29 грн / $, проте падіння до 40 грн, яке прогнозують деякі експерти, є малоймовірним сценарієм. Про це розповів фінансовий аналітик Віталій Шапран, передають Патріоти України.

При цьому експерт заявив, що різка девальвація - "піарна ціна". "Повинен бути самий найгірший сценарій для економіки, поки що він не відчувається", - пояснив він.
"У вересні я б говорив про коридорі 27,5-28,5 грн за долар. Це буде залежати від того, наскільки інтенсивно наші аграрії будуть у вересні здавати свою валютну виручку. Ціни на зерно непогані на світових ринках", - заявив фінансовий аналітик.
За його словами, "все йде за планом і фундаментальних факторів для знецінення гривні немає". "Я думаю, рік ми завершимо десь 28-29 грн за долар. Можливо, на готівковому ринку він підповзе до 30 грн, але не більше, оскільки кон'юнктура на світових ринках в третьому кварталі для України краще, ніж була в другому", - додав Шапран.
Джерело: Обозреватель

"Не пропустили жодної вантажівки": Поляки посилили блокування кордону, українські водії вишикувалися у величезні черги

четвер, 22 лютий 2024, 10:44

Польські активісти заблокували шість напрямків на кордоні з Україною, у чергах стоять 2450 вантажівок. Найбільші черги навпроти КПП "Краківець", "Рава-Руська" та "Шегині", передають Патріоти України. Про це в ефірі телемарафону заявив речник Державної ...

Банківська таємниця може стати доступнішою: НБУ пропонує змінити правила щодо платіжних карток

четвер, 22 лютий 2024, 10:30

Національний банк України пропонує змінити правила розкриття банківської таємниці, що стосуватиметься зокрема і платіжних карток. Про це йдеться у повідомленні Нацбанку, передають Патріоти України. Відповідні зміни пропонують запровадити і долучити до ...