Експерт прокоментував чутки про 40 гривень за долар до кінця року

Фундаментальних факторів для знецінення гривні немає.
Сорок гривень за долар - це занадто? Ілюстрація: Дзеркало тижня.

До кінця 2018 року курс долара в Україні може вирости до 28-29 грн / $, проте падіння до 40 грн, яке прогнозують деякі експерти, є малоймовірним сценарієм. Про це розповів фінансовий аналітик Віталій Шапран, передають Патріоти України.

При цьому експерт заявив, що різка девальвація - "піарна ціна". "Повинен бути самий найгірший сценарій для економіки, поки що він не відчувається", - пояснив він.
"У вересні я б говорив про коридорі 27,5-28,5 грн за долар. Це буде залежати від того, наскільки інтенсивно наші аграрії будуть у вересні здавати свою валютну виручку. Ціни на зерно непогані на світових ринках", - заявив фінансовий аналітик.
За його словами, "все йде за планом і фундаментальних факторів для знецінення гривні немає". "Я думаю, рік ми завершимо десь 28-29 грн за долар. Можливо, на готівковому ринку він підповзе до 30 грн, але не більше, оскільки кон'юнктура на світових ринках в третьому кварталі для України краще, ніж була в другому", - додав Шапран.
Джерело: Обозреватель

Окупанти на захоплених територіях змушують українців безкоштовно працювати на полях

понеділок, 16 травень 2022, 9:45

У Мелітополі Запорізької області, який тимчасово захопили російські окупанти, українців відправляють на примусові безкоштовні роботи. Для цього використовують як привід порушення "законів". Про це повідомляє місцеве видання РІА-Мелітополь. Так, журналі...

Є кілька сценаріїв: У Раді розповіли, як Україна доб'ється багатомільярдних компенсацій від Росії

неділя, 15 травень 2022, 21:29

Україна зараз підраховує збитки, які завдала Росія в процесі війни. Наша країна вимагатиме репарацій, а якщо РФ відмовиться їх платити, то компенсації будуть отримані за рахунок арештованого російського майна.Відповідною інформацією в інтерв'ю "Укрінфо...