Експерт прокоментував чутки про 40 гривень за долар до кінця року

Фундаментальних факторів для знецінення гривні немає.
Сорок гривень за долар - це занадто? Ілюстрація: Дзеркало тижня.

До кінця 2018 року курс долара в Україні може вирости до 28-29 грн / $, проте падіння до 40 грн, яке прогнозують деякі експерти, є малоймовірним сценарієм. Про це розповів фінансовий аналітик Віталій Шапран, передають Патріоти України.

При цьому експерт заявив, що різка девальвація - "піарна ціна". "Повинен бути самий найгірший сценарій для економіки, поки що він не відчувається", - пояснив він.
"У вересні я б говорив про коридорі 27,5-28,5 грн за долар. Це буде залежати від того, наскільки інтенсивно наші аграрії будуть у вересні здавати свою валютну виручку. Ціни на зерно непогані на світових ринках", - заявив фінансовий аналітик.
За його словами, "все йде за планом і фундаментальних факторів для знецінення гривні немає". "Я думаю, рік ми завершимо десь 28-29 грн за долар. Можливо, на готівковому ринку він підповзе до 30 грн, але не більше, оскільки кон'юнктура на світових ринках в третьому кварталі для України краще, ніж була в другому", - додав Шапран.
Джерело: Обозреватель

Ядерний шантаж Путіна: Росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...

ЄС готується зняти частину санкцій з Росії, але обмежити ціни на нафту: У Politico дізналися про деталі 8-го пакету

середа, 28 вересень 2022, 17:55

Європейська комісія (ЄК) 28 вересня запропонує послам ЄС запровадити у новому восьмому санкційному пакеті обмеження цін на російську нафту, а також обговорить стелю цін на газ. При цьому ЄС має намір пом'якшити деякі санкції проти Росії, передають Патр...