Енергетична незалежність: Як Україна здатна за п'ять років повністю забезпечити себе нафтою та газом, - експерти (відео)

На думку експертів наша країна має шанси стати за цей період "енергетичним тигром".

Ілюстрація:DW

10 жовтня в Українському інституті майбутнього пройшов круглий стіл "Енергетична безпека: як за 5 років перетворитися в енергетичного тигра", де були розглянуті перспективи збільшення нафто-і газовидобутку України. Про це пише Хвиля, передають Патріоти України.

На заході виступили Анатолій Амелін, керівник економічних програм UIF, виконавчий директор Фонду Блейзера Олег Устенко, Роман Опімах, виконавчий директор Асоціації газодобувних організацій, керівник політичних програм UIF Юрій Романенко.

На відео нижче ви можете побачити другу частину дискусії, в ході якої були представлені аргументи щодо того, які кроки має зробити Україна, щоб збільшити видобуток газу і нафти до рівня достатнього, щоб повністю закрити свої потреби за 3-5 років.

Вставання з колін: ​Їжа в розстрочку стала масовим явищем серед росіян

вівторок, 20 серпень 2019, 19:39

Сфера роздрібної торгівлі на Росії, судячи з усього, так і не подолала кризу. Особливо це стосується торгівлі продовольчими товарами, обіг якої нижче докризових значень майже на 7%, випливає з матеріалів Центру макроекономічного аналізу і короткостроко...

Хіти тижня. Китайці вирощуватимуть аграрну продукцію: У КНР розкрили причину страшних пожеж, що вирують на сході Росії

вівторок, 20 серпень 2019, 18:30

На російському Далекому Сході, де жахливі пожежі знищують мільйони гектарів лісу, активно скуповують землі китайські бізнесмени. КНР, по всій видимості, має намір перетворити Сибір в донора сільгосппродукції. Слідом за Далеким Сходом, де китайські агро...