Енергетична незалежність: Як Україна здатна за п'ять років повністю забезпечити себе нафтою та газом, - експерти (відео)

На думку експертів наша країна має шанси стати за цей період "енергетичним тигром".

Ілюстрація:DW

10 жовтня в Українському інституті майбутнього пройшов круглий стіл "Енергетична безпека: як за 5 років перетворитися в енергетичного тигра", де були розглянуті перспективи збільшення нафто-і газовидобутку України. Про це пише Хвиля, передають Патріоти України.

На заході виступили Анатолій Амелін, керівник економічних програм UIF, виконавчий директор Фонду Блейзера Олег Устенко, Роман Опімах, виконавчий директор Асоціації газодобувних організацій, керівник політичних програм UIF Юрій Романенко.

На відео нижче ви можете побачити другу частину дискусії, в ході якої були представлені аргументи щодо того, які кроки має зробити Україна, щоб збільшити видобуток газу і нафти до рівня достатнього, щоб повністю закрити свої потреби за 3-5 років.

НБУ із серпня почне вилучати з обігу банкноти 500 гривень старого зразка: Що треба знати

понеділок, 22 липень 2024, 12:30

Із 1 серпня 2024 року Нацбанк (НБУ) почне вилучати з обігу банкноти номіналом 500 гривень зразків 2003-2007 років (старого зразка) з метою поступової їх заміни на банкноти сучасного покоління (зразка 2014 року та наступних років випуску). Про це повідо...

Дефолту не буде? Кредитори відмовилися від боргових претензій до України на $8,5 млрд

понеділок, 22 липень 2024, 12:27

Україна досягла принципової угоди з кредиторами щодо реструктуризації держборгу на 20 млрд доларів. Це означає, що жодного дефолту - ні технічного, ні тим більше повноцінного - Україна в серпні не матиме, передає OBOZ.UA, передають Патріоти України. Та...