Фіговий листок для лоббістів корупції: У Гройсмана сховали розслідування щодо зриву е-декларування

Копіювання для сторонніх організацій документів з грифом "Для службового користування", одержаних від інших організацій, здійснюється за погодженням з організаціями-авторами цих документів

Фото: zn.ua

В секретаріаті Кабміну не готові розкрити результати службової перевірки та прізвища чиновників, які винні у зриві системи електронного декларування. Про це заявив експерт центру "Ейдос" Гліб Канєвський, повідомляють Патріоти України з посиланням на видання "Економічна правда".

"Прес-секретар прем'єра Дмитро Столярчук, посилаючись на Конституцію та цілу купу законів, повідомив, що передав мій запит до Нацдержслужби. Де вже згаданий Ващенко підписався про "службове користування". Таким чином, бюрократія зробила свою справу. Імена винних приховані", - написав Канєвський.

У відповіді на запит Канєвського сказано, що копіювання для сторонніх організацій документів з грифом "Для службового користування", одержаних від інших організацій, здійснюється за погодженням з організаціями-авторами цих документів. "Враховуючи наведене, правові підстави для надання копії довідки щодо перевірки належного виконання посадовими особами Адміністрації Держспецзв’язку та Національного агентства з питань запобігання корупції ... відсутні", - сказано у відповіді.

Нагадаємо, 15 серпня Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) повинно було офіційно запустити систему електронного декларування для майже 50 тисяч високопосадовців у всій країні. 12 серпня пізно ввечері Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації (ДССЗЗІ або Держспецзв'язку) повідомила про відмову в сертифікації комплексу збору і обробки електронних декларацій, чим фактично зірвала його запуск.

Після дебатів між представниками НАЗК і Держспецзв'язку, НАЗК все ж таки оголосило про те, що запуск відбудеться, незважаючи на відсутність атестату захисту інформації, який є необхідним відповідно до законодавства. 1 вересня в НАЗК пообіцяли, що система відображення декларацій буде виправлена протягом 2-3 годин. Станом на 13 вересня в Реєстрі електронних декларацій досі відсутні декларації про доходи високопосадовців, більшість з декларантів - держслужбовці середньої ланки, судді й прокурори.

"Оч.умелые ручки скреп": У Росії перед запуском тріснула ракета

четвер, 18 липень 2019, 0:16

Фахівцям довелося заварити, а потім загерметизувати тріщину клеєм на стартовому комплексі космодрому. За його словами, фахівцям довелося заварити, а потім загерметизувати тріщину клеєм на стартовому комплексі космодрому. Раніше керівник пресслужби "Рос...

"Все пропало!": МВФ фіксує подальший обвал економіки РФ

середа, 17 липень 2019, 20:29

Зростання російської економіки впирається в санкції і структурні проблеми, для вирішення яких потрібні не вливання з бюджету, а комплексні реформи. Міжнародний валютний фонд знову погіршив прогноз по економіці России втретє за останні дев'ять місяців, ...