В очікуванні туристів: Стало відомо, скільки готелів задекларували українські чиновники (інфографіка)

​Зазвичай готелі оформляються на компанії і не потрапляють в електронні декларації. Масштаби готельного бізнесу чиновників, що залишився поза деклараціями, залишаються невідомими.

Ілюстрація:Lev DevelopmentСтало відомо про шокуючі доходи українських чиновників. На цей раз журналісти дізналися, що "слуги народу" ще й володіють багатьма готелями. Про це передає bihus.info, зазначають Патріоти України.

У виданні зазначають, що зазвичай готелі оформляються на компанії, тому, як наслідок, в декларації не потрапляють. Однак журналістам вдалося знайти 74 держслужбовців, які записали їх безпосередньо на себе і членів сімей.

Так, першому заступнику голови Попаснянської РДА Луганської області Віталію Проскурку і його дружині належить готель і половина нежитлової будівлі навчально-методичного центру-готелю загальною площею 7 811 кв. м. Однак, згідно з декларацією, ніяких доходів ця нерухомість подружжю Проскурко не приносить, адже залишилася в окупованому Луганську.

На Закарпатті депутат Воловецької сільради Іван Бірак володіє 5 готельними комплексами і 3 магазинами з готелями загальною площею 5 962 "квадрати". Крім участі в місцевому самоврядуванні, він також зареєстрований як фізична особа-підприємець, а основним видом його діяльності зазначені установи тимчасового розміщення. У 2017 році цей бізнес приніс Біраку понад 1,3 млн гривень доходу.

Також стало відомо, що нардеп Аркадій Корнацький будує в місті Первомайську Миколаївської області готель площею 5 137,8 кв. м.

Власницею 1 239-метрового готелю і частини будівлі кафе та готелю з оздоровчими функціями площею 2 893 "квадрати" є дружина голови Східницької сільради Львівської області Івана Піляка Мар'яна.

Депутат Неришинської міськради Хмельницької області Сергій Вознюк має один власний готель і будує ще два. Площа добудованих і недобудованих апартаментів Вознюка в сумі склала 3 253 кв. м.

Журналісти дізналися, що в цілому в 2017 році 74 українських держслужбовці задекларували 97 готелів. Їх загальна площа становить понад 80 тисяч кв. м., проте ця цифра не є остаточною, оскільки майбутній метраж трьох недобудованих приміщень поки залишаються невідомим.

Масштаби готельного бізнесу чиновників, що залишився поза деклараціями, залишаються невідомими. Наприклад, півроку тому журналісти програми "Схеми" з'ясували, що дружина одіозного судді Вищого господарського суду Артура Ємельянова Світлана, з якою він фіктивно розлучився в 2014 році, є акціонером двох австрійських фірм AHL REAL PEU GmbH і AHL REAL KAV GmbH, кожній з яких належить по готелю у Відні. Їх сукупна вартість становить близько 9 млн євро.

Також Світлана Ємельянова володіє половиною акцій німецької компанії AVIAWEB GmbH, яка управляє трьома готелями мережі FAIR HOTEL у Франкфурті-на-Майні. Таким чином, стала відомою ще одна сфера, в якій "наживаються" українські чиновники.

Рф зондує ґрунт для політичних торгів - тисне на Донбасі й чіпляється за "сухопутний коридор" з Криму.

понеділок, 15 серпень 2022, 23:03

Тим часом, Інститут вивчення війни (ISW) повідомляє суперечливу інформацію, що росіяни можуть прискорити підготовку до "референдуму" з метою анексії окупованих територій України. Днями Президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні попе...

Окупанти не можуть вийти на адмінкордони Донеччини й Луганщини: Чому перенесли псевдореферендум у "ЛНР"

понеділок, 15 серпень 2022, 22:48

На мій погляд, основним театром військових дій найближчим часом буде саме Донецький напрямок. Це в першу чергу пов'язано з виконанням окупаційною армією другого етапу так званої "спецоперації". Триває сто шістдесят восьма доба героїчного протистояння У...