В очікуванні туристів: Стало відомо, скільки готелів задекларували українські чиновники (інфографіка)

​Зазвичай готелі оформляються на компанії і не потрапляють в електронні декларації. Масштаби готельного бізнесу чиновників, що залишився поза деклараціями, залишаються невідомими.

Ілюстрація:Lev DevelopmentСтало відомо про шокуючі доходи українських чиновників. На цей раз журналісти дізналися, що "слуги народу" ще й володіють багатьма готелями. Про це передає bihus.info, зазначають Патріоти України.

У виданні зазначають, що зазвичай готелі оформляються на компанії, тому, як наслідок, в декларації не потрапляють. Однак журналістам вдалося знайти 74 держслужбовців, які записали їх безпосередньо на себе і членів сімей.

Так, першому заступнику голови Попаснянської РДА Луганської області Віталію Проскурку і його дружині належить готель і половина нежитлової будівлі навчально-методичного центру-готелю загальною площею 7 811 кв. м. Однак, згідно з декларацією, ніяких доходів ця нерухомість подружжю Проскурко не приносить, адже залишилася в окупованому Луганську.

На Закарпатті депутат Воловецької сільради Іван Бірак володіє 5 готельними комплексами і 3 магазинами з готелями загальною площею 5 962 "квадрати". Крім участі в місцевому самоврядуванні, він також зареєстрований як фізична особа-підприємець, а основним видом його діяльності зазначені установи тимчасового розміщення. У 2017 році цей бізнес приніс Біраку понад 1,3 млн гривень доходу.

Також стало відомо, що нардеп Аркадій Корнацький будує в місті Первомайську Миколаївської області готель площею 5 137,8 кв. м.

Власницею 1 239-метрового готелю і частини будівлі кафе та готелю з оздоровчими функціями площею 2 893 "квадрати" є дружина голови Східницької сільради Львівської області Івана Піляка Мар'яна.

Депутат Неришинської міськради Хмельницької області Сергій Вознюк має один власний готель і будує ще два. Площа добудованих і недобудованих апартаментів Вознюка в сумі склала 3 253 кв. м.

Журналісти дізналися, що в цілому в 2017 році 74 українських держслужбовці задекларували 97 готелів. Їх загальна площа становить понад 80 тисяч кв. м., проте ця цифра не є остаточною, оскільки майбутній метраж трьох недобудованих приміщень поки залишаються невідомим.

Масштаби готельного бізнесу чиновників, що залишився поза деклараціями, залишаються невідомими. Наприклад, півроку тому журналісти програми "Схеми" з'ясували, що дружина одіозного судді Вищого господарського суду Артура Ємельянова Світлана, з якою він фіктивно розлучився в 2014 році, є акціонером двох австрійських фірм AHL REAL PEU GmbH і AHL REAL KAV GmbH, кожній з яких належить по готелю у Відні. Їх сукупна вартість становить близько 9 млн євро.

Також Світлана Ємельянова володіє половиною акцій німецької компанії AVIAWEB GmbH, яка управляє трьома готелями мережі FAIR HOTEL у Франкфурті-на-Майні. Таким чином, стала відомою ще одна сфера, в якій "наживаються" українські чиновники.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...