​Фірташ не повертає грошей: Провідний виробник добрив України програв всі суди і добігає до банкрутства

Якщо до 18 березня олігарх не віддасть банкірам $45 900 000, будуть всі підстави для банкрутства та конфіскації активів підприємства.

Господарський суд Рівненської області розглядає скарги ЗАТ "Рівнеазот" на постанови держвиконавця про арешт майна і коштів підприємства, які суди наклали за позовом Промінвестбанку, зазначають Патріоти України.

Про це повідомляє Finbalance з посиланням на постанову Господарського суду від 30 січня 2019 року.

У жовтні та листопаді попереднього року Департамент державної виконавчої служби Мін'юсту заарештував майно "Рівнеазоту" в рамках позову Промінвестбанку проти підприємства (як поручителя ПрАТ "Сєвєродонецьке об'єднання АЗОТ" за договором про відкриття кредитної лінії) про стягнення $ 45,9 млн заборгованості.

В рамках цієї ж справи 15 січня поточного року Північно-західний апеляційний госпсуд залишив без змін рішення Господарського суду Волинської області, яким він надав підприємству відстрочку на погашення боргу перед банком до 18-березня 2019 року (хімзавод просив до грудня 2019 го).

На підприємстві відзначили, що "Рівнеазот" знаходиться на межі банкрутства і у нього немає необхідних коштів для сплати $ 45,9 млн.Рівнеазот - один з найбільших виробників добрив в Україні.

Підприємство входить в структуру компанії Ostchem Holding Limited Дмитра Фірташа.

Хіти тижня. Новий долар, по 10 тисяч за держборг і скромні пенсії: Що обіцяє українцям проект бюджету-2020

понеділок, 23 вересень 2019, 10:00

Курс долара на наступний рік заклали на рівні 28,2 грн/$. Міністерка фінансів Оксана Маркарова 20 вересня презентувала у парламенті проєкт бюджету на 2020 рік. У документі не врахували обіцянки ні президента Володимира Зеленського, ні прем'єра Олексія ...

Хіти тижня. Епоха бідності позаду: Гончарук розповів, на скільки збільшить прожитковий мінімум українців 2020 року

понеділок, 23 вересень 2019, 3:00

А зовсім гарно, обіцяє, буде через рік. Правда навесні і не таке обіцяли. Але реальна політика, то не передвиборчі балачки. Прожитковий мінімум з 1 січня 2020 року збільшиться на 162 гривні і становитиме 2027 гривень. В той же час Кабінет міністрів "ма...