​Фірташ не повертає грошей: Провідний виробник добрив України програв всі суди і добігає до банкрутства

Якщо до 18 березня олігарх не віддасть банкірам $45 900 000, будуть всі підстави для банкрутства та конфіскації активів підприємства.

Господарський суд Рівненської області розглядає скарги ЗАТ "Рівнеазот" на постанови держвиконавця про арешт майна і коштів підприємства, які суди наклали за позовом Промінвестбанку, зазначають Патріоти України.

Про це повідомляє Finbalance з посиланням на постанову Господарського суду від 30 січня 2019 року.

У жовтні та листопаді попереднього року Департамент державної виконавчої служби Мін'юсту заарештував майно "Рівнеазоту" в рамках позову Промінвестбанку проти підприємства (як поручителя ПрАТ "Сєвєродонецьке об'єднання АЗОТ" за договором про відкриття кредитної лінії) про стягнення $ 45,9 млн заборгованості.

В рамках цієї ж справи 15 січня поточного року Північно-західний апеляційний госпсуд залишив без змін рішення Господарського суду Волинської області, яким він надав підприємству відстрочку на погашення боргу перед банком до 18-березня 2019 року (хімзавод просив до грудня 2019 го).

На підприємстві відзначили, що "Рівнеазот" знаходиться на межі банкрутства і у нього немає необхідних коштів для сплати $ 45,9 млн.Рівнеазот - один з найбільших виробників добрив в Україні.

Підприємство входить в структуру компанії Ostchem Holding Limited Дмитра Фірташа.

Результат дуже здивував: У Мережі порівняли рівень зарплат в Україні і Росії

середа, 22 вересень 2021, 20:57

У соціальних мережах порівняли економічний розвиток і рівень життя в Україні і Росії після заяви російського прем'єра Михайла Мішустіна про те, що з наступного року мінімальний розмір оплати праці в РФ перевищить 13 600 рублів, повідомляють Патріоти Ук...

Бєня і його "динамівці" таки оббирали Приватбанк: Порошенко і Гонтарева виграли суд у Суркіса в Лондоні

середа, 22 вересень 2021, 19:27

Відомий український олігарх Ігор Суркіс, який подав позов до суду Лондона проти колишніх президента України Петра Порошенка та голови Нацбанку Валерії Гонтаревої, програв. Про це на брифінгу повідомив адвокат колишнього президента Ілля Новіков. Його тр...