​Фірташ не повертає грошей: Провідний виробник добрив України програв всі суди і добігає до банкрутства

Якщо до 18 березня олігарх не віддасть банкірам $45 900 000, будуть всі підстави для банкрутства та конфіскації активів підприємства.

Господарський суд Рівненської області розглядає скарги ЗАТ "Рівнеазот" на постанови держвиконавця про арешт майна і коштів підприємства, які суди наклали за позовом Промінвестбанку, зазначають Патріоти України.

Про це повідомляє Finbalance з посиланням на постанову Господарського суду від 30 січня 2019 року.

У жовтні та листопаді попереднього року Департамент державної виконавчої служби Мін'юсту заарештував майно "Рівнеазоту" в рамках позову Промінвестбанку проти підприємства (як поручителя ПрАТ "Сєвєродонецьке об'єднання АЗОТ" за договором про відкриття кредитної лінії) про стягнення $ 45,9 млн заборгованості.

В рамках цієї ж справи 15 січня поточного року Північно-західний апеляційний госпсуд залишив без змін рішення Господарського суду Волинської області, яким він надав підприємству відстрочку на погашення боргу перед банком до 18-березня 2019 року (хімзавод просив до грудня 2019 го).

На підприємстві відзначили, що "Рівнеазот" знаходиться на межі банкрутства і у нього немає необхідних коштів для сплати $ 45,9 млн.Рівнеазот - один з найбільших виробників добрив в Україні.

Підприємство входить в структуру компанії Ostchem Holding Limited Дмитра Фірташа.

Гетманцев розповів, куди вкласти гроші, щоб обійти всі перевірки та фінансовий моніторинг

неділя, 11 червень 2023, 4:15

Українці можуть вкласти гроші у військові облігації та при цьому витратити практично будь-які свої гроші. Якщо у випадку з банківським депозитом необхідно надати документ про походження коштів та довести, що вони не зароблені у тіні, то при купівлі обл...

Пенсіонерам в Україні збільшать пенсії на 570 грн: Хто може розраховувати на доплати

субота, 10 червень 2023, 21:23

В Україні пенсіонери можуть отримувати доплати до основного розміру пенсії. Суми залежатимуть від віку громадян, які на них претендують, передають Патріоти України. Надбавки надаються пенсіонерам віком від 70 років. Такі люди мають право щомісяця отрим...