​Фірташ не повертає грошей: Провідний виробник добрив України програв всі суди і добігає до банкрутства

Якщо до 18 березня олігарх не віддасть банкірам $45 900 000, будуть всі підстави для банкрутства та конфіскації активів підприємства.

Господарський суд Рівненської області розглядає скарги ЗАТ "Рівнеазот" на постанови держвиконавця про арешт майна і коштів підприємства, які суди наклали за позовом Промінвестбанку, зазначають Патріоти України.

Про це повідомляє Finbalance з посиланням на постанову Господарського суду від 30 січня 2019 року.

У жовтні та листопаді попереднього року Департамент державної виконавчої служби Мін'юсту заарештував майно "Рівнеазоту" в рамках позову Промінвестбанку проти підприємства (як поручителя ПрАТ "Сєвєродонецьке об'єднання АЗОТ" за договором про відкриття кредитної лінії) про стягнення $ 45,9 млн заборгованості.

В рамках цієї ж справи 15 січня поточного року Північно-західний апеляційний госпсуд залишив без змін рішення Господарського суду Волинської області, яким він надав підприємству відстрочку на погашення боргу перед банком до 18-березня 2019 року (хімзавод просив до грудня 2019 го).

На підприємстві відзначили, що "Рівнеазот" знаходиться на межі банкрутства і у нього немає необхідних коштів для сплати $ 45,9 млн.Рівнеазот - один з найбільших виробників добрив в Україні.

Підприємство входить в структуру компанії Ostchem Holding Limited Дмитра Фірташа.

За 10 років "сушки" залишаться у явних "лузерів": Як американські F-16 та F-35 відправляють на пенсію найбільш експортовані винищувачі "недонаддержави"

середа, 19 червень 2019, 17:20

Російські багатоцільові літаки сімейства Су-27/30 поступляться другим місцем американським F-35 й стануть третіми у світі за поширеністю винищувачами вже до 2029 року. Вже зараз всі колишні держави "Варшавського договору", навіть таті небагаті як Румун...

Ударні безпілотники ДП “Антонов” поповнять збройні сили ОАЕ

середа, 19 червень 2019, 16:47

Арабська країна зацікавлена в інвестиції в перспективні військові розробки українського авіагіганта. Симбіоз нафтодоларів багатих арабів і українських технологій вже довів свою ефективність. Україна та Об’єднанні Арабські Емірати домовилися про низку с...