​Фірташ не повертає грошей: Провідний виробник добрив України програв всі суди і добігає до банкрутства

Якщо до 18 березня олігарх не віддасть банкірам $45 900 000, будуть всі підстави для банкрутства та конфіскації активів підприємства.

Господарський суд Рівненської області розглядає скарги ЗАТ "Рівнеазот" на постанови держвиконавця про арешт майна і коштів підприємства, які суди наклали за позовом Промінвестбанку, зазначають Патріоти України.

Про це повідомляє Finbalance з посиланням на постанову Господарського суду від 30 січня 2019 року.

У жовтні та листопаді попереднього року Департамент державної виконавчої служби Мін'юсту заарештував майно "Рівнеазоту" в рамках позову Промінвестбанку проти підприємства (як поручителя ПрАТ "Сєвєродонецьке об'єднання АЗОТ" за договором про відкриття кредитної лінії) про стягнення $ 45,9 млн заборгованості.

В рамках цієї ж справи 15 січня поточного року Північно-західний апеляційний госпсуд залишив без змін рішення Господарського суду Волинської області, яким він надав підприємству відстрочку на погашення боргу перед банком до 18-березня 2019 року (хімзавод просив до грудня 2019 го).

На підприємстві відзначили, що "Рівнеазот" знаходиться на межі банкрутства і у нього немає необхідних коштів для сплати $ 45,9 млн.Рівнеазот - один з найбільших виробників добрив в Україні.

Підприємство входить в структуру компанії Ostchem Holding Limited Дмитра Фірташа.

Частину пенсіонерів зобов'язали написати спеціальну заяву: Кого стосується і скільки є часу, щоб не забрали виплату

субота, 12 липень 2025, 11:57

Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...

Індія тестує нове джерело енергії, що може поставити "хрест" на традиційній сонячній енергетиці

субота, 12 липень 2025, 9:32

Якщо найбільш населена країна світу і одна з головних економічних потуг планети досягне успіху у цій царині, енергетичний ринок, перш за все нафтогазовий, відчує це на власних перспективах. Азіатські країни, такі як Індія, вважають за краще впроваджува...