"Газпром" в Україні вже "обібрали до нитки"

Міністерство юстиції співпрацюватиме з колегами по інших рішеннях для того, щоб змусити Росію виплатити до копійки всі борги, які є на сьогодні.
Павло Петренко. Фото: Чернівецький Промінь.

Усі кошти російського "Газпрому", які знаходилися на території України, вже стягнені до державного бюджету. Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко журналістам у вівторок, передають Патріоти України із посиланням на "Укрінформ".

"Можу сказати, що Міністерство юстиції стягує з Газпрому ще так само 6 млрд доларів за рішенням українського суду по штрафу на користь бюджету з ініціативи Антимонопольного комітету", - сказав він.

"Ми вже стягнули частину коштів - усе, що було у Газпрому на території України, було описано, арештовано і стягнено до бюджету. Це понад 100 млн гривень, які вже потрапили до українського бюджету", - зазначив Петренко.

Він зауважив, що Міністерство юстиції співпрацюватиме з колегами по інших рішеннях для того, щоб змусити Росію виплатити до копійки всі борги, які є на сьогодні. Як уточнив міністр, "мова йде про 8,5 млрд доларів".

"Є відповідне доручення прем'єр-міністра Гройсмана, і ми зараз маємо хороші перспективи і хороші напрацювання щодо виконання цих рішень не тільки в Україні, але і в інших країнах, з якими в України є відповідні договори", - повідомив міністр юстиції.

Що стосується рішення Стокгольмського арбітражу, який 28 лютого зобов'язав Газпром доплатити Нафтогазу 2,5 млрд дол. за недопостачання узгоджених обсягів газу для транзиту, Петренко зауважив, що наразі Нафтогаз проводить відповідні заходи щодо запуску процесу стягнення цих коштів.

Одна з найбільших оборонних компаній світу відкриє офіс в Україні

вівторок, 30 травень 2023, 21:00

Президент Володимир Зеленський провів онлайн зустріч з керівництвом компанії BAE Systems, яка планує відкрити виробництво в Україні. Про це інформує пресслужба голови держави, передають Патріоти України. "Обговорили локалізацію виробництва в Україні. Д...

Аварійне відключення світла в Україні: Голова Держенергонагляду не виключає фактор зовнішнього втручання

вівторок, 30 травень 2023, 19:28

Голова Держенергонагляду Руслан Слободян прокоментував інцидент, в результаті якого у вівторок, 30 травня, по всій країні відбувалися відключення світла через падіння частоти в енергосистемі, передають Патріоти України. "Наразі поки рано говорити про я...