Гудбай, "Немытая"! - Україна отримала перший газ зі США

Американська корпорація ЕРУ організувала першу морську поставку зрідженого природного газу на територію України за допомогою польського спеціалізованого терміналу в Свіноуйсьце.

Фото з сайту "Укртрансгаз"

Про це повідомляє видання "Порти України" з посиланням на прес-службу компанії, зазначають Патріоти України.

"На початку літа польський партнер по постачаннях газу ЕРУ організував закупівлі природного газу для польського СПГ-терміналу і транспортування газу по трубопроводу через польсько-український інтерконнектор. Компанія "ЕРУ Трейдинг" (українська "дочка" ЕРУ - ред) придбала газ на кордоні і розмістила його в сховище в Україні", - повідомили в компанії.

Раніше, в квітні, ЕРУ уклала договір страхування політичних ризиків з державним агентом уряду США - Overseas Private Investment Corporation (OPIC). Контракт буде діяти 20 років. Він забезпечує страховий захист транспортування, зберігання та продажу газу в Україну.

У червні польський СПГ-термінал в Свіноуйсьце прийняв першу партію скрапленого газу з США, яка стала першою поставкою скрапленого природного газу зі США до Східної Європи.

В кінці листопада 2017 року "ЕРУ Трейдинг" брала участь в тендері на поставку газу держкомпанії "Укртрансгаз" і була обрана її єдиним приватним постачальником. У 2015-му "ЕРУ Трейдинг" стала найбільшим приватним імпортером газу в Україну.

Ляпас Путіну? Час не настав: Лукашенко не захотів переводити Білорусь на єдину валюту з Росією

понеділок, 29 травень 2023, 16:30

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко не захотів переводити країну на єдину валюту з Росією. За словами Лукашенка, це питання "не сьогоднішнього дня". Таку заяву самопроголошений президент Білорусі зробив під час зустрічі з головою центробанку Росії...

Українцям перерахують пенсії через лічені дні: Збільшення може досягти 1200 грн на місяць

понеділок, 29 травень 2023, 15:38

В Україні у червні перерахують виплати працюючим пенсіонерам. Перерахунок відбудеться заднім числом (мав пройти у квітні, але затримався через відсутність статистики). Українці на заслуженому відпочинку, які продовжили працювати, отримають у червні гро...