І знов ЮКОС і так невчасно! Паризький апеляційний суд заморожує активи РФ

Росіяни просили французів зачекати з арештом майна до 2017 р., але в них нічого не вийшло.

ЮКОС. Фото: old.so-l.ru.

Паризький апеляційний суд в четвер підтримав заморожування державних активів РФ у Франції у справі ЮКОСа, повідомляють Патріоти України з посиланням на facenews.ua.

Акціонери ЮКОСа вимагають від уряду Росії компенсації їх втрат внаслідок ліквідації компанії, як вони заявляють, з політичних причин. Європейські суди дозволили їм почати арештовувати російські активи за кордоном після того, як Москва відмовилася виплачувати збиток. Торік арбітражний суд в Гаазі зобов'язав Росію виплатити більше $ 50 млрд в якості компенсації.

Росія також відмовилася виплатити майже 1,9 млрд євро, до чого її в минулому році зобов'язав Європейський суд з прав людини. У Парижі Росія попросила апеляційний суд призупинити процедуру арешту активів до рішення суду, очікуваного на початку 2017 року, який повинен розглянути питання законності вимог Гаазького арбітражу.

Однак сьогодні в Парижі прохання РФ була відхилене, і французький суд ухвалив, що всі заморожені активи будуть передані в управління державному фінансовому органу Caisse des Depots et Consignations (CDC). «Колишні акціонери будуть продовжувати заарештовувати активи Російської Федерації в повній відповідності з правилами міжнародного права», - прокоментував рішення суду адвокат акціонерів Еммануель Гайар.

Три категорії українців можуть отримати від 11 700 до 27 300 грн від благодійного фонду: Що треба знати

субота, 4 лютий 2023, 12:30

Українці, які постраждали від повномасштабної війни, можуть отримати грошову допомогу від благодійного фонду Ukrainely. Сума виплати становить від 11 700 до 27 300 грн. Громадяни можуть самостійно обрати суму фінансової підтримки, яка їм потрібна, пере...

У Міненерго назвали три області з найскладнішою ситуацією з відключенням світла

субота, 4 лютий 2023, 12:24

У зв’язку з бойовими діями та атаками рсосіян про критичній інфраструктури, найскладніша ситуація зі знеструмленнями спостерігається у Донецькій, Херсонській і Харківській областях. Найбільша частка відключених споживачів через дефіцит генерувальної по...