Як викручуватиметься влада? МВФ назвав умови для отримання Україною п'ятого траншу

Українським можновладцям знову нагадали про необхідність реальних результатів у боротьбі із корупцією.
МВФ. Фото: РБК.

Україна для завершення четвертого перегляду програми співробітництва і отримання п'ятого траншу Міжнародного валютного фонду має затвердити пенсійну реформу, прискорити приватизацію й показати реальні результати в боротьбі з корупцією. Про це заявив директор із комунікацій МВФ Джеррі Райс на брифінгу у Вашингтоні, передають Патріоти України із посиланням на УНІАН.

"З приводу четвертого перегляду - ми очікуємо, що він буде можливий після того, як законодавство, необхідне для перегляду, буде ухвалено", - сказав Райс.

"Ключові питання - пенсійна реформа, кроки щодо прискорення приватизації, конкретні результати в боротьбі з корупцією, вони стануть ключем для того, щоб програма продовжилася", - сказав він. Також Райс зазначив, що важливою умовою продовження програми стане прихильність енергетичної та фіскальної політики України цільовим показникам, передбаченим програмою МВФ.

Оце так: Росія об'єдналася з Німеччиною на захист "Північного потоку-2"

вівторок, 11 серпень 2020, 15:57

Росія об'єдналася з Німеччиною навколо завершення будівництва газопроводу "Північний потік-2", якому за допомогою нових санкцій протидіють США. Про за підсумками зустрічі з главою МЗС Німеччини Хайко Маасом заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Ла...

Хіти тижня. Нові несподіванки: Аналітики спрогнозували курс долара на тиждень

вівторок, 11 серпень 2020, 12:00

За минулий тиждень курс долара до гривні помірно знизився на всіх сегментах валютного ринку на 0,04-0,4%. Протягом найближчого тижня очікується незначне зниження курсу долара до гривні. Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 27,5 грн,...