Як викручуватиметься влада? МВФ назвав умови для отримання Україною п'ятого траншу

Українським можновладцям знову нагадали про необхідність реальних результатів у боротьбі із корупцією.
МВФ. Фото: РБК.

Україна для завершення четвертого перегляду програми співробітництва і отримання п'ятого траншу Міжнародного валютного фонду має затвердити пенсійну реформу, прискорити приватизацію й показати реальні результати в боротьбі з корупцією. Про це заявив директор із комунікацій МВФ Джеррі Райс на брифінгу у Вашингтоні, передають Патріоти України із посиланням на УНІАН.

"З приводу четвертого перегляду - ми очікуємо, що він буде можливий після того, як законодавство, необхідне для перегляду, буде ухвалено", - сказав Райс.

"Ключові питання - пенсійна реформа, кроки щодо прискорення приватизації, конкретні результати в боротьбі з корупцією, вони стануть ключем для того, щоб програма продовжилася", - сказав він. Також Райс зазначив, що важливою умовою продовження програми стане прихильність енергетичної та фіскальної політики України цільовим показникам, передбаченим програмою МВФ.

Підкорюватимемо космос з американцями: Засновник Firefly обіцяє роботу для "Південмаш"

вівторок, 10 грудень 2019, 20:25

Стартап зараз закінчує виготовлення трьох ракет. У 2020 році планується побудувати ще шість. У перспективі, каже Поляков, завод в Техасі збиратиме вісім ракет на рік. Ще один завод, який компанія Firefly будує в Маямі, плюс потужності “Південмаш” дозво...

Монополісти обкрадали українців: АМКУ оштрафував облгази Фірташа на 278 мільйонів

вівторок, 10 грудень 2019, 19:45

Антимонопольний комітет також зобов'язав облгази здійснити перерахунок за минулий рік. Антимонопольний комітет оштрафував 16 облгазів группи РГК Дмитра Фірташа на 278 мільйонів гривень за неправомірні донарахування побутовим споживачам об'ємів використ...