Якщо кияни вважають якусь із отриманих платіжок за комунальні послуги явно завищеною, вони можуть оскаржити цей рахунок. Особливо якщо послуга не надається належним чином. Про це в ефірі ObozTV розповів начальник головного територіального управління юстиції у Києві Станіслав Куценко, повідомляють Патріоти України.
За його словами, сьогодні найчастішим предметом для подібних дискусій є утримання прибудинкової території.
"Утримання прибудинкової території — це дуже розмите поняття. Туди входить підмітання, фарбування стін, прибирання сходів тощо. Це те, що записано, але за фактом часто не реалізовується. І це є найчастішим предметом для дискусій. Бо за це платиться певна сума, але нічого не робиться. І це ті речі, які я б радив оскаржити українцям, якщо вони бачать, що реально прибудинкова територія не прибирається", — додав Куценко.
Він уточнив, що у Києві такі платіжки слід оскаржити, телефонуючи на гарячу лінію КМДА 1551. А ось із такими послугами, як гаряче водопостачання і опалення, буде складніше. "Тут треба складати акти. Наприклад, якщо з крана з гарячою водою йде холодна, то треба з іще двома людьми це засвідчити і надіслати відповідний протокол до ЖЕКу або обслуговуючої контори", — пояснив чиновник.
Попри те що держава не планує найближчим часом підвищувати мінімальну пенсію, українські пенсіонери можуть розраховувати на вікові доплати, передають Патріоти України. Зокрема, у липні тим, хто досягне певного віку, будуть доплачувати до пенсії відпові...
НБУ може внести зміни до правил переказів без відкриття рахунку, за якими навіть при оплаті комунальних послуг через касу банку чи відділення Укрпошти доведеться вказувати податковий код, передають Патріоти України. Національний банк ініціює зміни до п...