Ідемо вгору: У НБУ покращили прогноз зростання економіки України

​Згідно з прогнозом фінансового регулятора, у 2018-2019 роках зростання ВВП прискориться до 3,2% і 3,5% відповідно.

Ілюстрація:РБК

Національний банк України покращив прогноз економічного зростання у 2017 році з 1,6% до 2,2%. Про це повідомляє прес-служба НБУ, зазначають Патріоти України.

"Поліпшення перспектив зростання економіки пов’язане "зі сприятливим впливом як внутрішніх, так і зовнішніх факторів, що знаходило відображення в кращих результатах економічної активності більшості галузей в другому-третьому кварталах цього року, ніж очікувалося раніше", – йдеться у повідомленні.

При цьому у 2018-2019 роках зростання ВВП прискориться до 3,2% і 3,5% відповідно.

"Приватне споживання залишиться основним рушієм економічного зростання в ці роки завдяки підвищенню заробітних плат та пенсій, поліпшенню споживчих настроїв населення та активізації споживчого кредитування", – наголошують у НБУ.

Також у 2017 рік прогнозується зростання приватного споживання на 6%, в подальшому – на рівні 4%.

В "Укренерго" готуються до масованих атак Росії взимку - розкрито подробиці

вівторок, 26 вересень 2023, 10:22

У НЕК "Укренерго" посилено готуються до зими, допускаючи різні сценарії розвитку подій у зв'язку із загрозою масованих атак Росії на енергетичні об'єкти України, розповів голова управління компанії Володимир Кудрицький в інтерв'ю "РБК-Україна", передаю...

Кремль навчився обходити санкції щодо експорту нафти: Financial Times розкрив деталі

вівторок, 26 вересень 2023, 9:14

Кремлю вдалося обійти санкції G7, які обмежили максимальну вартість нафти із РФ. Близько двох третин усієї нафти продає без західної страховки, тоді як вартість чорного золота зростає до 100 доларів за барель. Про це повідомляє видання Financial Times,...