Єврокомісар Хан розказав, за яких умов Україна може отримати 600 млн євро траншу

Боротьба з корупцією має бути продовжена, переконані в ЄС.

Ілюстрація: ЖЖ

Європейський Союз готовий надати другий транш допомоги Україні у розмірі 600 млн євро, якщо буде виконана низка умов, зокрема щодо боротьби з корупцією. Про це сказав у четвер на прес-конференції єврокомісар з питань розширення та політики сусідства Йоганнес Хан, передають Патріоти України.

"Ми можемо надати другий транш Україні у сумі 600 млн євро, якщо умови, зокрема боротьба з корупцією, будуть виконані", - сказав він. Хан підкреслив, що новостворений уряд має в першу чергу приділити увагу боротьбі з корупцією, зокрема має бути призначений генпрокурор, орієнтований на реформи, Агентство із боротьби з корупцією має повноцінно запрацювати.

Крім того, за його словами, необхідно створити Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. Саме за цих умов Євросоюз надасть Україні допомогу, підсумував Хан.

Хіти тижня. А чого чекали? Свіжі фото "переповнених" пляжів у Криму у "високий сезон"

середа, 17 липень 2019, 12:00

У мережі опублікували фото "переповнених" відпочиваючими пляжів в окупованому РФ Криму, повідомляють Патріоти України. Так, на знімках видно, що людей біля моря дуже мало, а багато пляжів й зовсім порожні. Одним з таких стала берегова зона селища міськ...

На зміну великим АЕС малі реактори: Як Україна може вирватись уперед в глобальних змінах в енергетиці

середа, 17 липень 2019, 7:30

У найближчому майбутньому українська енергетика може кардинально зміниться. На зміну великим атомним електростанціям та тепловим енергоблокам, які забруднюють атмосферу, можуть прийти модульні реактори малої потужності. Актуальний порядок денний останн...