Інвестор йде в Україну: Стало відомо, хто збудує сонячні електростанції на Одещині

Проекти планують реалізувати відразу в кількох областях - Одеській, Миколаївській і Херсонській.

Ілюстрація: ubr.ua

Китайська державна компанія CCЕC (China National Complete Engineering Corporation) і приватна компанія GCL (Golden Concord Holdings Limited) підписали протокол для реалізації проектів у сфері енергетики в Одеській, Миколаївській і Херсонській областях. Про це повідомила директор Української асоціації Шовкового шляху Silk Link Ірина Нікорак в інтерв'ю Укрінформу, передають Патріоти України.

"Незважаючи на зменшення Верховною Радою 2016 року "зелених тарифів", компанії CCЕC і GCL зацікавлені і успішно ведуть переговори з проекту сонячної енергетики в Одеській області", - заявила Нікорак.

У той же час, коментуючи розчарування китайської компанії CNBM зменшенням Верховною Радою в 2016 році тарифів на електроенергію, яку виробляють сонячні електростанції, Нікорак відзначила, що Рада прийняла рішення, яке відповідає національним інтересам держави.

"Компанія CNBM заходила на український ринок за часів президентства Януковича в співпраці з Клюєвим, деталі умов їх спільної роботи не публікуються, але сума інвестицій становить близько 1 млрд доларів", - сказала вона.

"Безумовно, коли компанія увійшла на ринок, їй надавалося лобі на дуже високому рівні, але із втратами для бюджету нашої країни. У 2016 році Верховна Рада проголосувала за ухвалення закону про "зелений" тариф, який відповідає національним інтересам держави", - коментує директор Silk Link.

Нагадаємо, Франція допоможе Україні розмістити сонячні електростанції в зоні ЧАЕС.

Частині українців до кінця квітня виплатять разову допомогу у сумі 3400 грн: Хто може отримати

вівторок, 28 березень 2023, 0:22

В Україні у Міністерстві реінтеграції тимчасово окупованих територій повідомили, що до кінця квітня громадяни України, які пережили окупацію отримають разову грошову допомогу, передають Патріоти України. Віце-прем'єр-міністерка України — міністерка з п...

Українцям платять по 16 тис. грн від Червоного Хреста: Хто може отримати та як подати заявку

понеділок, 27 березень 2023, 19:28

Українським ветеранам війни, які отримали інвалідність через повномасштабну війну, виплачують по 16 тис. грн від Червоного Хреста України (ККУ, не Міжнародного Комітету Червоного Хреста, це різні організації). Виплати здійснюються по 4 тис. грн на міся...