​Канада готується до поставок скрапленого газу Україні

До Києва вже направлена експертна група програми енергонезалежності.

Джеймс КаррКанада обговорює можливості поставок зрідженого газу в Україну в рамках програми енергонезалежності, заявив міністр енергетики Канади Джеймс Карр, повідомляють Патріоти України з посиланням на світові ЗМІ.

"Ми відправляли вже в Україні нашу експертну групу в області програми енергонезалежності і продовжимо працювати в цьому напрямку", - заявив містер Карр.

Варто нагадати, у минулому році НАК "Нафтогаз України" підписав з американською Frontera Resources Corporation меморандум про взаєморозуміння, який передбачає співробітництво в сфері імпорту зрідженого природного газу з потужностей американської компанії в Грузії.

Гібридна стратегія: Угорщина нишком скуповує землі Закарпаття

субота, 11 липень 2020, 8:26

Угорщина розпочинає програму фінансової підтримки для представників угорської меншини щодо викупу земель сільськогосподарського значення. Про це повідомив український блогер Тимофій Гольц. Він зазначив, що кошти з бюджету країни проходитимуть через фо...

25000 грн з "носу": У Зеленського збираються запровадити податки на автівки середнього класу та віку

субота, 11 липень 2020, 8:10

Зараз платити податки на машини повинні тільки ті, чиї авто коштують від 1,7 млн грн (еквівалент 375 мінімалок), а вік транспорту – до п'яти років. Згідно із законопроєктом №3704, ці вимоги істотно змінять. . "Слуги народу" пропонують зменшити варті...