"Канада може стати одним з провідних торгових партнерів України", - Христя Фріланд

Нижня палата парламенту Канади одноголосно підтримала у другому читанні Угоду про вільну торгівлю з Україною.

Христя Фріланд. Фото: vnews.agency.

Створення зони вільної торгівлі із Україною відкриває величезні можливості для канадських підприємців. Про це заявила міністр міжнародної торгівлі Канади Христя Фріланд, передають Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

«Україна пропонує канадським підприємцям багато можливостей у таких сферах, як аерокосмічна та сільськогосподарська, обладнання для гірничої справи, інформаційні та комунікаційні технології, агропродовольство, риба та морепродукти», – сказала Фріланд.

За її словами, Канада має необхідні знання та досвід, тож «чудово підготовлена, аби стати провідним партнером України». «Угода про вільну торгівлю між Канадою та Україною допоможе канадським підприємцям отримати більше вигоди від глибших відносин між двома державами та скористатися можливостями, які відкривають ці відносини», – наголосила міністр.

Цього тижня нижня палата парламенту Канади одноголосно підтримала у другому читанні Угоду про вільну торгівлю з Україною. Для завершення процесу ратифікації документ має пройти ще третє читання і голосування у Сенаті, а також затвердження Верховною Радою України. Це очікується на початку наступного року.

Дорогуща картопля і морковно-капустяний бум: В Україні зросло вирощування овочей

неділя, 18 серпень 2019, 21:44

Яких же саме овочів в Україні почали вирощувати більше? Влітку активно дешевшали морква, буряк, капуста. Зараз коштують менше, ніж в аналогічний період торік, розповіла Gazeta.ua експерт плодоовочевого ринку Тетяна Гетьман, передають Патріоти України. ...

Хіти тижня. У кремлівського гопника "рамсы папутали"? Москва оголосила Пекіну торговельну війну

неділя, 18 серпень 2019, 19:00

Влада Росії з 10 серпня вирішили заборонити ввезення з Китаю кісточкових і зерняткових культур, тобто практично всіх овочів і фруктів. Відзначається, що рішення вступило в силу з 10 серпня. Причиною в Москві називають випадки з поставками в РФ китайськ...