"Канада може стати одним з провідних торгових партнерів України", - Христя Фріланд

Нижня палата парламенту Канади одноголосно підтримала у другому читанні Угоду про вільну торгівлю з Україною.

Христя Фріланд. Фото: vnews.agency.

Створення зони вільної торгівлі із Україною відкриває величезні можливості для канадських підприємців. Про це заявила міністр міжнародної торгівлі Канади Христя Фріланд, передають Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

«Україна пропонує канадським підприємцям багато можливостей у таких сферах, як аерокосмічна та сільськогосподарська, обладнання для гірничої справи, інформаційні та комунікаційні технології, агропродовольство, риба та морепродукти», – сказала Фріланд.

За її словами, Канада має необхідні знання та досвід, тож «чудово підготовлена, аби стати провідним партнером України». «Угода про вільну торгівлю між Канадою та Україною допоможе канадським підприємцям отримати більше вигоди від глибших відносин між двома державами та скористатися можливостями, які відкривають ці відносини», – наголосила міністр.

Цього тижня нижня палата парламенту Канади одноголосно підтримала у другому читанні Угоду про вільну торгівлю з Україною. Для завершення процесу ратифікації документ має пройти ще третє читання і голосування у Сенаті, а також затвердження Верховною Радою України. Це очікується на початку наступного року.

Великий привіт Москві: Європа готова до зупинки транзиту газу через Україну

середа, 11 грудень 2019, 21:14

Польща та Словаччина зізналися, що давно готувалися до подібної ситуації. Польща готова до припинення транзиту російського газу в ЄС через Україну з 1 січня 2020 року. Про це заявили в нафтогазовій компанії PGNIG, передають Патріоти України. "У такій с...

Щоб не купувати сировину у Росії: В Україні будуватимуть дороги зі шлаку

середа, 11 грудень 2019, 20:32

Кабінет міністрів дозволив використовувати металургійні шлаки та золи в дорожніх роботах. Рішення було прийнято на засіданні уряду 4 грудня, повідомляють Патріоти України з посиланням на Ліга.Бізнес. За словами глави міністерства Владислава Криклія, вж...