"Канада може стати одним з провідних торгових партнерів України", - Христя Фріланд

Нижня палата парламенту Канади одноголосно підтримала у другому читанні Угоду про вільну торгівлю з Україною.

Христя Фріланд. Фото: vnews.agency.

Створення зони вільної торгівлі із Україною відкриває величезні можливості для канадських підприємців. Про це заявила міністр міжнародної торгівлі Канади Христя Фріланд, передають Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

«Україна пропонує канадським підприємцям багато можливостей у таких сферах, як аерокосмічна та сільськогосподарська, обладнання для гірничої справи, інформаційні та комунікаційні технології, агропродовольство, риба та морепродукти», – сказала Фріланд.

За її словами, Канада має необхідні знання та досвід, тож «чудово підготовлена, аби стати провідним партнером України». «Угода про вільну торгівлю між Канадою та Україною допоможе канадським підприємцям отримати більше вигоди від глибших відносин між двома державами та скористатися можливостями, які відкривають ці відносини», – наголосила міністр.

Цього тижня нижня палата парламенту Канади одноголосно підтримала у другому читанні Угоду про вільну торгівлю з Україною. Для завершення процесу ратифікації документ має пройти ще третє читання і голосування у Сенаті, а також затвердження Верховною Радою України. Це очікується на початку наступного року.

"Удар" був не останнім? У Міненерго повідомили, чи очікувати українцям нового зростання тарифів на світло

субота, 3 червень 2023, 14:10

Тарифи на електроенергію для населення до кінця року більше не підвищуватимуться. Про це повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко в ефірі інформаційного телемарафону, передають Патріоти України. "Про це мова не йде. Ми запропонували термін...

Хто після подорожчання електроенергії щомісяця платитиме на 500 грн більше: Озвучено єдиний вихід

субота, 3 червень 2023, 11:09

В Україні внаслідок різкого подорожчання електроенергії до 2,64 грн за кВт*годину (раніше за перші 250 кВт*година діяв тариф у 1,44 грн, а при споживанні більше - 1,68 грн) для частини сімей суми у платіжках різко збільшаться . Якщо в середньому сім'я ...