Українське держпідприємство "Антонов" має намір виконати роботи для російської авіакомпанії "Волга-Днепр". Про це повідомили в прес-службі підприємства, зазначають Патріоти України
"З метою дотримання своїх зобов'язань на договірній основі фахівці ДП "Антонов" виконають роботи з оцінки технічного стану літака Ан-124-100 "Руслан" російської авіакомпанії "Волга-Днепр", – ідеться в повідомленні.
На підприємстві запевнили, що таке співробітництво узгоджено з уповноваженими міністерствами і відомствами України.
В "Антонові" заявили, що є розробниками і власниками сертифікатів транспортних літаків Ан-124-100 "Руслан", тому частину робіт зобов'язані виконувати. Як повідомили на держпідприємстві, невиконання зобов'язань приведе до застосування міжнародних санкцій щодо компанії.
У прес-службі додали, що "Волга-Днепр" не входить до списку компаній, що підпадають під українські санкції.
Видання "Коммерсантъ" із посиланням на джерела в авіагалузі повідомило, що Україна і Росія ведуть закриті переговори про продовження льотної придатності літаків Ан-124-100 "Руслан".
Український журналіст Роман Бочкала заявляв у вересні, що "Антонов" продовжує ресурс російським літакам Ан-124 "Руслан".
Авіаційний науково-технічний комплекс імені Антонова засновано в 1946 році як Дослідне конструкторське бюро (ОКБ-153) на Новосибірському авіаційному заводі авіаконструктором Олегом Антоновим. Улітку 1952-го бюро переїхало до Києва. У 2015 році уряд передав ДП "Антонов", Харківське державне авіаційне виробниче підприємство та державне підприємство "Завод 410 ГА" "Укроборонпрому".
У травні 2015 року тодішній прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк оголосив, що Україна припиняє військово-промислове співробітництво з Росією.
У січні 2017 року віце-прем'єр РФ Дмитро Рогозін заявив, що в РФ "чекають переїзду" в країну авіаконструкторів з українського підприємства "Антонов", які створювали літаки серії Ан.
Після серії скандалів навколо МСЕК та інших корумпованих інстанцій стало відомо, що багато хто з прокурорів та інших чиновників настільки знахабніли, що почали «виходити на пенсію», ледь почавши працювати. При цьому вони назначали собі непомірно високі...
Більшість українців, які наразі перебувають у Польщі, приїхали відносно нещодавно. Найбільша частка – 37% – оселилися в країні менш ніж пів року тому. Такі дані опублікували в аналітичному центрі міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal, п...