Як пояснили в прес-службі перевізника, вагони мають низку конструктивних відмінностей і удосконалень, які зроблять подорож більш комфортним, повідомляють Патріоти України.
Зокрема, вперше в пасажирському потязі пасажири зможуть використовувати сучасний кавовий апарат, який пропонує великий вибір напоїв. Всього цьогоріч пасажирський парк "Укрзалізниці" поповниться новими 27 класичними купейними вагонами і ще 11 СВ.
По одному новому вагону включать до складу наступних потягів: № 81/82 Київ-Ужгород (вагон №10), № 49/50 Київ-Трускавець (вагон №7), № 11/12 Київ-Новоолексіївка (вагон №10). Пасажири цих вагонів першими перевірять нові стандарти подорожі.
Як розповів член правління ПАТ "Укрзалізниця" Сергій Михальчук під час приймання вагонів, цей рухомий склад більш досконалий, адже були враховані побажання пасажирів.
"Сподіваюся, що нові вагони сподобаються пасажирам, особливо ті новації, які ми передбачили для їхньої зручності - це додаткові розетки, вікна з можливістю провітрювання. У цілому вже цьогоріч "Укрзалізниця" почне розробку проекту нового вагона буде відповідати міжнародним сучасним стандартам і вимогам і буде відрізнятися від того рухомого складу, до якого ми звикли. За сприятливих обставин пасажир побачить новий вагон через 1,5-2 роки", - заявив він.
Пасажирський вагон виробництва Крюківського вагонобудівного заводу призначений для перевезення 40 пасажирів зі швидкістю руху до 160 км/год і може експлуатуватися на електрифікованих і неелектрифікованих залізницях. Вагон обладнаний кліматичною системою, двома вакуумними туалетами замкнутого типу.
У вагоні передбачена установка додаткових фільтрів у систему опалення і системи водяного пожежогасіння. Також вдосконалено роботу системи опалення в автоматичному режимі. Встановлено більш потужні електричні перетворювачі для мікрохвильової печі.
Внутрішньо переміщені особи, які наймають житло і витрачають на оренду понад 20% свого сукупного доходу, можуть отримувати субсидії на оренду житла. При цьому субсидія на найм житла призначається, якщо ВПО відмовились від допомоги на проживання. Про це...
Швидкий розвиток технологій змінює ринок праці. Вже до кінця десятиліття під загрозою зникнення опиниться низка професій. Без роботи ризикують залишитися в першу чергу спеціалісти, які виконують однотипні завдання. Докладніше про майбутні тенденції на ...