Хіти тижня. Будні "наддержави": У Росії масово банкрутує промисловість і заводи

Всі залишки радянської промисловості (крім деяких сировинних підприємств) повністю виробили свій ресурс, деградували, розвалюються і зникають на очах.

Орськ навряд чи можна вважати сучасним містом. Ілюстрація: ЖЖ.

Росія наближається до даної технологічної катастрофи, яка вже накривала частину промислового потенціалу РФ. Стало відомо про цілу серію банкрутств промислових гігантів російської економіки, які були побудовані в СРСР і за 30 останні роки повністю виробили свій ресурс, передають Патріоти України.

Підприємства важкої промисловості і військово-промислового комплексу деградували, розвалюються і зникають на очах. На це звернули увагу користувачі Мережі, пророкуючи Росії важкі проблеми вже в самий найближчий час. Один з користувачів звернув увагу на низку проблем Південно-Уральського машинобудівного заводу в Орську, де голодні люди вийшли на вулиці - на підприємстві перестали платити зарплату. Однак аналіз ширшої картини вразив соціальні мережі.

"ВСІ залишки радянської промисловості (крім деяких сировинних підприємств) повністю виробили свій ресурс, деградували, розвалюються і зникають на очах. А нових немає і не намічається ... Все це відбувається ну дуже вчасно. Якраз до вичерпання халявних запасів сировинних ресурсів ..." - пишуть росіяни.

При цьому перерахування списку збанкрутілих російських підприємств в місті вражає кількістю. Аналогічна ситуація загрожує всій РФ.


Хіти тижня. Бережіться! Стало відомо, за що в Україні можуть забрати 50% пенсії

понеділок, 28 вересень 2020, 0:35

В Україні у пенсіонерів у низці випадків із пенсії можуть відраховувати 50% від загальної суми. Таку можливість передбачає закон, йдеться у повідомленні на сторінці "Пенсійного кур'єра" у Facebook, передають Патріоти України. Це може бути зроблено на п...

"Все геніальне просте": Щоб розрахуватися з виробниками "зеленої" енергетики "Слуги народу" пропонують збільшити держборг ще на 19,6 мільярда

неділя, 27 вересень 2020, 20:20

Зменшити темпи зростання держборгу і дефіциту бюджету через зменшення витрат на себе можновладці чомусь не хочуть. Депутати фракції "Слуга народу" пропонують випустити ОВДП на 19,6 мільярдів, щоб в четвертому кварталі 2020 року погасити борг перед виро...