Хіти тижня. Будні "наддержави": У Росії масово банкрутує промисловість і заводи

Всі залишки радянської промисловості (крім деяких сировинних підприємств) повністю виробили свій ресурс, деградували, розвалюються і зникають на очах.

Орськ навряд чи можна вважати сучасним містом. Ілюстрація: ЖЖ.

Росія наближається до даної технологічної катастрофи, яка вже накривала частину промислового потенціалу РФ. Стало відомо про цілу серію банкрутств промислових гігантів російської економіки, які були побудовані в СРСР і за 30 останні роки повністю виробили свій ресурс, передають Патріоти України.

Підприємства важкої промисловості і військово-промислового комплексу деградували, розвалюються і зникають на очах. На це звернули увагу користувачі Мережі, пророкуючи Росії важкі проблеми вже в самий найближчий час. Один з користувачів звернув увагу на низку проблем Південно-Уральського машинобудівного заводу в Орську, де голодні люди вийшли на вулиці - на підприємстві перестали платити зарплату. Однак аналіз ширшої картини вразив соціальні мережі.

"ВСІ залишки радянської промисловості (крім деяких сировинних підприємств) повністю виробили свій ресурс, деградували, розвалюються і зникають на очах. А нових немає і не намічається ... Все це відбувається ну дуже вчасно. Якраз до вичерпання халявних запасів сировинних ресурсів ..." - пишуть росіяни.

При цьому перерахування списку збанкрутілих російських підприємств в місті вражає кількістю. Аналогічна ситуація загрожує всій РФ.


Енергетичний терор: РФ планує нові удари - чи допоможе ППО Patriot на польському кордоні

субота, 26 листопад 2022, 19:30

Зазначу, що обстріли будуть продовжуватися, до того ж з початком опалювального сезону їхня інтенсивність зростає. Росіяни не збираються припиняти ракетні обстріли українських об’єктів критичної інфраструктури. А декілька масованих атак можуть завдати в...

В Україні прогнозують зліт цін на продукти через відключення електроенергії: Що подорожчає в першу чергу

субота, 26 листопад 2022, 17:28

23 листопада Росія в черговий раз здійснила атаку на об'єкти критичної інфраструктури України. Кожна така атака відбивається на економічній ситуації в країні та загалом на цінах, передають Патріоти України. Планові та аварійні відключення електроенергі...