Хіти тижня. Битва за воду для Криму: Під приводом захисту від "українських терористів" російські війська можуть захопити частину Херсонської області - УІДЕ

Один із найбільших ризиків – це прикордонний конфлікт. В найближчі п'ять місяців Кремль хоче побудувати загорожу на межі Херсонської області та Криму. Зроблять це для того, аби контролювати подачу прісної води на півострів.

Північно-Кримський канал. Ілюстрація:Крим РеаліїВибори президента Росії та наступ російських військ з боку Криму можуть стати основними загрозами для України найближчим часом. Так вважає Богдан Петренко, заступник директора Українського інституту дослідження екстремізму. Він розповів Gazeta.ua про те, чого чекати українцям в найближчі кілька місяців, інформують Патріоти України.

"Один із найбільших ризиків – це прикордонний конфлікт. В найближчі п'ять місяців Кремль хоче побудувати загорожу на межі Херсонської області та Криму. Зроблять це для того, аби контролювати подачу прісної води на півострів.

Офіційно це можуть назвати демілітаризацією прикордоння. Також руйнування кримського мосту, який нестійкий до весняних льодоходів, можуть списати на "українських диверсантів". Під приводом аби убезпечити кримчан від "українських терористів" російські війська можуть просунутися й захопити частину Херсонської області.

Однак найбільша небезпека - посилення влади натовпу. Підготовка до президентських виборів у березні 2019 року вже почалася. Кожен кандидат захоче мати свій контрольований натовп і свої парамілітарні угруповання. Зіткненні між ними неминучі. Виборча кампанія може стати однією із найкривавіших.

Ще один ризик – вибори президента Росії. Варто чекати від Москви провокування загострень в Україні: від невеликих терактів до кривавих зіткнень поліції з протестувальниками. Щоб показати населенню Росії, мовляв, дивіться, революційні події, демократизм ситуацію в Україні лише погіршили.

Так Путін буде набирати собі балів. Під страхом терактів, війни й хаосу більшість прийде й проголосує за "стабільного" президента", - розповів Богдан Петренко.

Назад у 1930-ті? У Росії запропонували повернути трудові табори

четвер, 2 травень 2024, 8:48

Зокрема, йдеться про ситуацію на будівництвах. Залучати до роботи в таких таборах необхідно "дармоїдів", а не давати їм допомогу з безробіття, заявила депутатка. . "Може розглянути питання якихось трудових таборів? Адже це все було", – сказала Собканю...

Виплати біженцям: Ось яку грошову допомогу отримують українці у Німеччині та Польщі

четвер, 2 травень 2024, 6:59

Німеччина та Польща - дві країни, які прийняли найбільше українських біженців. Сукупно там перебувають понад половина всіх людей з тимчасовим захистом у ЄС."РБК-Україна" розповідає, які виплати та програми допомоги для втікачів від війни діють в Польщі...