Фото луганської вулиці, на якому видно вирвані "з м'ясом" трамвайні лінії, розмістив в Twitter блогер Voroshilovgrad.
"Навіть фашисти в 1941-1943 не робити такого, як нащадки орди", - прокоментував він цей кадр.
А ще в 2014 році окупаційна "адміністрація" Луганська заявляла, що припинення трамвайного руху - тимчасова, до поліпшення ситуації з постачанням "республіки" електроенергією. Але незабаром після того заяви в місті почали демонтувати трамвайні рейки. Вони, швидше за все, вже продані на металобрухт в Росію, а гроші поділені тими, хто був в частці.
Зараз в окупованому Луганську трамвайних колій майже не залишилося, а трамваї не ходять з кінця осені 2014 року. Представники окупаційної "адміністрації" Луганська говорили то про намір відновити трамвайне сполучення після настання "кращих часів", то про те, що робити це недоцільно, і краще заасфальтувати частину дороги, де проходили шляхи, і пустити там автотранспорт.
Але не зроблено нічого, і робитися вже не буде. Трамваї як один з видів комунального транспорту виявилися для окупантів нерентабельними. За словами джерел, останні трамваї були продані в РФ, або ж порізані на металобрухт ще чотири роки тому. І місця на дорогах, де відносно недавно були трамвайні колії, вже не перший рік залишаються "пам'ятником" мародерства русскомірцев і "братів-визволителів" з Росії.
Уранці понеділка, 28 квітня, у роботі мережі магазинів "Епіцентр" стався збій. Компанія заявляє про тимчасові технічні проблеми. Про це йдеться у повідомленні компанії, передають Патріоти України. "Шановні партнери та клієнти! Маємо тимчасові технічні ...
Сьогодні смартфон став безальтернативним помічником у справах і спілкуванні, однак саме через нього українці дедалі частіше потрапляють у тенета телефонних шахраїв. Правоохоронці працюють над протидією, проте загроза все ще залишається високою. Про те,...