Хіти тижня. Дуже перспективно: Україна починає поставляти танки США

Ніщо не може бути більш вдалою рекламою для військової техніки, ніж відвертий інтерес до неї із боку однієї з країн НАТО.

Танк "Оплот". Фото: ЛІГА.net.

Завод імені Малишева здійснить експортну поставку танку "Оплот" до Сполучених Штатів. Поставку одного танку Оплот буде здійснено через державну компанію – спецекспортера. Про це повідомляє "Оборонно-промисловий кур’єр" з посиланням на неназваного представника українського збройного бізнесу, передають Патріоти України.

Співрозмовник вважає таку поставку перспективною, оскільки, за його словами, йдеться про вивчення американською стороною українських технологій та ймовірного військово-технічного співробітництва з Україною, йдеться у повідомлені.

Нагадаємо, раніше у мережі виклали відео, на якому демонструються можливості українського танка «Оплот», котрий поставляється на експорт. Танк “Оплот” – це сучасний український бойовий танк, розроблений Харківським конструкторським бюро машинобудування. У травні 2009 року танк був прийнятий на озброєння ЗСУ під назвою БМ “Оплот”.

Геолог розповів, які шанси мають російські окупанти знайти прісну воду під Азовським морем, щоб напоїти Крим

неділя, 11 квітень 2021, 20:50

в 1960-70 роки в Азові дійсно знаходили запаси підземної прісної води, але це залишкове геологічне явище водообміну, котрий вимивався останні 8-9 тисяч років. Вчений секретар Інституту геологічних наук Національної академії наук України Руслан Гаврилюк...

"Це відповідальний крок": Зеленський анонсував утворення зони вільної торгівлі України з Туреччиною

неділя, 11 квітень 2021, 18:07

Володимир Зеленський обговорив підписання угоди про зону вільної торгівлі та з президентом Туреччини Реджепом Ердоганом, повідомляють Патріоти України з посиланням на Укрінформ. За його словами, під час обговорення, приділили увагу торгово-економічним ...