
Завод імені Малишева здійснить експортну поставку танку "Оплот" до Сполучених Штатів. Поставку одного танку Оплот буде здійснено через державну компанію – спецекспортера. Про це повідомляє "Оборонно-промисловий кур’єр" з посиланням на неназваного представника українського збройного бізнесу, передають Патріоти України.
Співрозмовник вважає таку поставку перспективною, оскільки, за його словами, йдеться про вивчення американською стороною українських технологій та ймовірного військово-технічного співробітництва з Україною, йдеться у повідомлені.
Нагадаємо, раніше у мережі виклали відео, на якому демонструються можливості українського танка «Оплот», котрий поставляється на експорт. Танк “Оплот” – це сучасний український бойовий танк, розроблений Харківським конструкторським бюро машинобудування. У травні 2009 року танк був прийнятий на озброєння ЗСУ під назвою БМ “Оплот”.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...