Хіти тижня. Франція, Марокко та Китай купують делікатеси, виготовлені в українському селі (відео)

Продукцію фірми, яка ледь не єдина спеціалізується на цьому делікатесі в Україні, замовляють Марокко, Китай і Франція.

Скріншот з відео

За європейськими стандартами у невеличкому селі на Київщині працює цех з виготовлення ікри, який сім років тому створили Антон Яременко разом з батьком. Коли чоловіки розпочинали, в Україні не було технологів, які вміють солити ікру. Тоді власник пішов на авантюру – подався "шпигуном" до Польщі в якості стажера-заробітчанина, аби солити ікру, а потім цьому навчав своїх працівників.

Процес виготовлення делікатесу доволі тривалий. В басейнах цеху годують мальків кожні дві години вдень і вночі. Коли ж риба підростає, відпускають її в води Дніпра. А далі чекають, інколи роками.

Як розповів рибовод Антон Авдієвський, щоб отримати ікру руського осетра, потрібно десять років годувати рибу. Білугу, ікра якої вважається чи не найціннішою, – 18 років.

Ікру українського виробництва постачають не лише в українські магазини, а й за кордон, зокрема до Франції. У бізнесменів амбітні плани – відкрити магазин у цій країні та нагодувати європейців делікатесами з українського Дніпра.


Джерело

Дошкульний удар по шлунку і гаманцю українців!: Названо продукт харчування, який подорожчав найсильніше

субота, 12 липень 2025, 17:54

В Україні за підсумками червня зафіксовано найнижчу інфляцію з березня 2025 року. У річному обчисленні зростання цін сповільнилося з 15,9% до 14,3% до червня-2024. Одним із ключових драйверів загальної інфляції залишилося подорожчання продуктів харчува...

Частину пенсіонерів зобов'язали написати спеціальну заяву: Кого стосується і скільки є часу, щоб не забрали виплату

субота, 12 липень 2025, 11:57

Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...