Хіти тижня. І цей "биндеровец" не підвів: Росія втратила ракетний крейсер "Москва", флагман Чорноморського флоту

Як горезвісний авіаносець «Адмирал Кузнецов», «Москва» була збудована українськими корабелами Миколаєва, і знов таки забрана росіянами у недоробленому стані. Скрепоносці з Міноборони РФ вирішили заощадити, і так до ладу крейсер довести не змогли.

Розвал російської армії і флоту триває повним ходом, підтвердження чого з'явилося напередодні. Стало відомо, що Чорноморський флот РФ, що базується в окупованому Севастополі втратив свій флагманський корабель Гвардійський ракетний крейсер "Москва" більше не здатний виходити в море, а фахівці, котрі здатні відновити цю громадину залишилися лише в Україні, зазначають Патріоти України.

Гордість Чорноморського флоту РФ банально не змогла перенести той самий похід до берегів Сирії 2015 року (як і «Адмірал Кузя».-ред.), в рамках якого були знищені останні залишки ходового його ресурсу. Інформацію про це підтвердила Російське військове видання "Армійський вісник".

Російські журналісти повідомляють, що в січні наступаючого 2019 го виповниться рівно три роки з того моменту, як "Москва" встала на прикол біля причалу в Севастополі. Весь цей час корабель не міг виходити в море і вимагає негайного ремонту. Офіційно з жовтні 2018 року, згідно звітністі, крейсер дійсно "поставлений на плановий ремонт" у 13-й судноремонтний завод. Роботи мають тривати від шести до восьми місяців. Однак, як зазначається справа не рухається з мертвої точки. Ніяких робіт, окрім підтримуючих на плаву, на ньому насправді не ведеться. Для цього у Росії немає фінансових ресурсів, виробничих потуг та фахівців.

Варто нагадати, що "Москва" є одним з найновіших кораблів ВМС РФ - став у стрій 1996 року. Російські ЗМІ не одноразово писали, що побудований в Радянському Союзі російський флот давно перетворився на купу металобрухту, яку немає сенсу ремонтувати.

Посилки з України в ЄС доставлятимуть по-новому: Ось які правила переписали

п’ятниця, 26 червень 2026, 16:38

З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...

Кожної ночі скрута наростає: В "Республике Крым" та "городе федерального значения" Севастополі окупанти запровадили режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру"

п’ятниця, 26 червень 2026, 15:00

На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...