Це може знизити інтерес до платіжних карток, передають Патріоти України.
"Україна переходить на новий стандарт ISO 20022, який є основою для миттєвих платежів. Також на стандарт IBAN, що дозволяє вказувати один реквізит. Так роблять в усьому світі. Тому картка як платіжний інструмент може стати непопулярною. Зручніше буде переказувати кошти з рахунку на рахунок", - заявила заступник директора департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ Наталія Лапко.
До 2020-го нові стандарти стануть обов'язковими для всіх клієнтів банків при здійсненні грошових переказів.
Перехід української платіжної інфраструктури на міжнародний стандарт Нацбанк запустив наприкінці 2016-го. Остаточний перехід запланований на жовтень 2019-го.
У світі та в Україні скорочується кількість банківських відділень. Збільшується кількість тих, хто користується онлайн-банкінгом. З 1 квітня по 1 жовтня в Україні кількість банківських відділень скоротилася з 9,440 тис. до 8,750 тис. Найбільше відділень закрив Ощадбанк - 383. Приватбанк закрив 177 відділень. Укрсоцбанк - 65.
Всупереч намаганням Міненерго переконати українців у тому, що установка двозонного лічильника допоможе зменшити плату за комуналку, не всі погоджуються з такою пропозицію, адже купувати лічильники доведеться зараз, а економія на платіжках може бути від...
Ціни на вершкове масло в Україні зростають рекордними темпами. Вартість цього надзвичайно популярного серед українців продукту за рік зросла на третину – це максимальний за 10 років показник, передають Патріоти України. За даними ІНФАГРО, річна споживч...