
Нові санкції США проти Росії, прийняті Конгресом і підписані президентом Дональдом Трампом, більш небезпечні, ніж усі попередні. Як інформують Патріоти України із посиланням на "Дождь", таку думку висловив колишній міністр фінансів РФ Олексій Кудрін.
Нагадаємо, на початку серпня президент США Дональд Трамп підписав законопроект про нові санкції проти Росії, який раніше був затверджений Конгресом. Згідно з новим документом, обмежується можливість президента США знімати санкції, а попередні обмеження закріплюються на рівні закону.
Крім того, санкції обмежують термін ринкового фінансування російських банків, які потрапили під санкції, американськими компаніями до 14 днів і нафтогазових компаній до 30 днів. Також законодавчо забороняються інвестиції в будівництво російських експортних трубопроводів на суму понад 5 мільйонів доларів на рік або 1 мільйона доларів одноразово. Під заборону потрапляють у тому числі поставки послуг і технологій.
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...