Хіти тижня. Ну ніяк без "хохлів": Російські зброярі знову засмутили Путіна новинами про його новітню "найпотужнішу в світі ракету"

Росія в черговий раз відклала випробування ракети "Сармат", призначеної для заміни найпотужнішою в світі ракети 15А18 комплексу Р-36М2 "Воєвода" (індекс НАТО SS-18 mod. 5/6 Satan).

РС-28 "Сармат"

Як пише "Коммерсант" з посиланням на власні джерела, перенесення термінів викликане необхідністю провести додаткові випробування нової ракети на стендах Красноярського машинобудівного заводу, передають Патріоти України.

Очікується, що розгортання нової ракети почнеться в 2019-2020 роках.

Випробування ракети "Сармат" повинні були початися ще в 2016 році, проте термін кілька разів переносився, спочатку на березень, потім на червень 2017 року.

Як зазначає видання, чергове перенесення викликане неполадками в ракеті.

До кінця року Красноярський машинобудівний завод повинен зібрати три зразка "Сармата" з габаритним макетом замість штатної головної частини. Випробування ракети, включаючи заліковий пуск, по вихідним планам, повинне бути завершене до 2020 року.

Балістична ракета "Сармат" розробляється в Росії з початку 2010-х років. Вона повинна замінити в складі РВСП комплекси "Воєвода", що будувалися заводом "Південмаш" в Дніпрі в кінці 1980-х - початку 1990-х років.

Нові ракети повинні бути розгорнуті в складі двох з'єднань РВСП: 13-ої ракетної Оренбурзької Червонопрапорної дивізії (Оренбурзька область, місто Ясний, селище Ясний) і 62-ої Ужурської Червонопрапорної дивізії імені 60-річчя СРСР (Красноярський край, селище Ужур-4).

Саудівська Аравія висунула Росії ультиматум в нафтовій війні, - західні ЗМІ

вівторок, 7 квітень 2020, 11:59

Згідно з підрахунками Саудівської Аравії, сукупний світовий видобуток нафти необхідно знизити відразу на 10 млн барелів на добу. Згідно з отриманими даними, Саудівська Аравія в ультимативній формі зажадала, щоб Росія різко знизила видобуток нафти відра...

За допомогою глави ОДА: Як Коломойський хоче остаточно вкрасти небо Дніпра (відео)

вівторок, 7 квітень 2020, 11:45

Коли олігарх очолював Дніпропетровську облдержадміністрацію, Святослав Олійник був його правою рукою. Доля будівництва аеропорту в Дніпрі стає все примарнішою. Спочатку в проекті секвестру державного бюджету уряд зовсім зрізав фінансування проектування...