Хіти тижня. "Ожидание подполковника Путина": У МТОТ повідомили, чому Росія відкладає і відкладає запуск залізничного сполучення Кримським мостом

Можливо окупанти навіть і не дочекаються такої нагоди. Все покаже як новобудова триматиме удари осінньо-зимових штормів, і весняного льодоходу. Адже прогнози чим далі, тим меньш втішні для Москви.

Керівництво Росії відкладає запуск залізничної частини Кримського моста через нестабільність морського дна, яка вже зараз призвело до зміщення арок конструкції. Про це заявив перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій України Юсуф Куркчі, зазначають Патріоти України.

Нестабільність морського дна пов'язана з тим, що в Керченській протоці існує відразу кілька тектонічних розломів. І тектонічні плити під мостом знаходяться в постійному русі.

«Ми не говоримо про те, що завтра або через рік він [Керченський міст] зруйнується, просто конструкції такого роду повинні бути стабільними. Їх нестабільність не додає їм стійкості і безпеки для людей. На підтвердження цього ми з вами будемо свідками того, що запуск залізничної частини моста буде відкладатися і далі», - цитує високопосадовця видання «Крим.Реаліі».

Заступник міністра також зазначив, що після відкриття залізничної частини нестабільність Керченського моста буде тільки посилюватися через додаткові навантаження.

Нагадаємо, міст через Керченську протоку довжиною 19 кілометрів почали будувати в 2016 році. Офіційне відкриття відбулося 15 травня цього року. Вже сталося кілька неприємних інцидентів: у вересні на міст налетів плавучий кран, а на початку жовтня в море впала частина залізниці, прокладеної по мосту.

"На ключевых должностях страны оказались идиоты", - Кучеренко

понеділок, 24 лютий 2020, 8:29

"Успокойте меня, пожалуйста. Глава Комитета по энергетике и ЖКП успокаивает потребителя газа следующим аргументом - чем меньше у него давление газа, тем меньше накручивает счетчик", - пише у своєму блозі голова правління Спілки власників житла України ...

Курс долара-2020: Експерти розповіли, які зміни чекають на українців найближчим часом

понеділок, 24 лютий 2020, 6:07

Курс долара в Україні на наступному тижні залишиться в рамках 24,45-24,55 грн/$. Банкіри та експерти роблять спокійні прогнози і не бояться, що можуть помилитися, передають Патріоти України. На даний момент головними продавцями долара залишаються укра...