Хіти тижня. "Ожидание подполковника Путина": У МТОТ повідомили, чому Росія відкладає і відкладає запуск залізничного сполучення Кримським мостом

Можливо окупанти навіть і не дочекаються такої нагоди. Все покаже як новобудова триматиме удари осінньо-зимових штормів, і весняного льодоходу. Адже прогнози чим далі, тим меньш втішні для Москви.

Керівництво Росії відкладає запуск залізничної частини Кримського моста через нестабільність морського дна, яка вже зараз призвело до зміщення арок конструкції. Про це заявив перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій України Юсуф Куркчі, зазначають Патріоти України.

Нестабільність морського дна пов'язана з тим, що в Керченській протоці існує відразу кілька тектонічних розломів. І тектонічні плити під мостом знаходяться в постійному русі.

«Ми не говоримо про те, що завтра або через рік він [Керченський міст] зруйнується, просто конструкції такого роду повинні бути стабільними. Їх нестабільність не додає їм стійкості і безпеки для людей. На підтвердження цього ми з вами будемо свідками того, що запуск залізничної частини моста буде відкладатися і далі», - цитує високопосадовця видання «Крим.Реаліі».

Заступник міністра також зазначив, що після відкриття залізничної частини нестабільність Керченського моста буде тільки посилюватися через додаткові навантаження.

Нагадаємо, міст через Керченську протоку довжиною 19 кілометрів почали будувати в 2016 році. Офіційне відкриття відбулося 15 травня цього року. Вже сталося кілька неприємних інцидентів: у вересні на міст налетів плавучий кран, а на початку жовтня в море впала частина залізниці, прокладеної по мосту.

Частину пенсіонерів зобов'язали написати спеціальну заяву: Кого стосується і скільки є часу, щоб не забрали виплату

субота, 12 липень 2025, 11:57

Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...

Індія тестує нове джерело енергії, що може поставити "хрест" на традиційній сонячній енергетиці

субота, 12 липень 2025, 9:32

Якщо найбільш населена країна світу і одна з головних економічних потуг планети досягне успіху у цій царині, енергетичний ринок, перш за все нафтогазовий, відчує це на власних перспективах. Азіатські країни, такі як Індія, вважають за краще впроваджува...