Хіти тижня. "Ожидание подполковника Путина": У МТОТ повідомили, чому Росія відкладає і відкладає запуск залізничного сполучення Кримським мостом

Можливо окупанти навіть і не дочекаються такої нагоди. Все покаже як новобудова триматиме удари осінньо-зимових штормів, і весняного льодоходу. Адже прогнози чим далі, тим меньш втішні для Москви.

Керівництво Росії відкладає запуск залізничної частини Кримського моста через нестабільність морського дна, яка вже зараз призвело до зміщення арок конструкції. Про це заявив перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій України Юсуф Куркчі, зазначають Патріоти України.

Нестабільність морського дна пов'язана з тим, що в Керченській протоці існує відразу кілька тектонічних розломів. І тектонічні плити під мостом знаходяться в постійному русі.

«Ми не говоримо про те, що завтра або через рік він [Керченський міст] зруйнується, просто конструкції такого роду повинні бути стабільними. Їх нестабільність не додає їм стійкості і безпеки для людей. На підтвердження цього ми з вами будемо свідками того, що запуск залізничної частини моста буде відкладатися і далі», - цитує високопосадовця видання «Крим.Реаліі».

Заступник міністра також зазначив, що після відкриття залізничної частини нестабільність Керченського моста буде тільки посилюватися через додаткові навантаження.

Нагадаємо, міст через Керченську протоку довжиною 19 кілометрів почали будувати в 2016 році. Офіційне відкриття відбулося 15 травня цього року. Вже сталося кілька неприємних інцидентів: у вересні на міст налетів плавучий кран, а на початку жовтня в море впала частина залізниці, прокладеної по мосту.

Хіти тижня. "Зеніт" - то вже минуле: У КБ "Південне" створюють нову ракету-носій

субота, 21 вересень 2019, 15:00

​Напередодні 28-го Дня Незалежності український флагман ракетобудування КБ «Південне» провів випробування ракети-носія «Циклон-4». Однак це не всі сюрпризи, які готує світу космічна Україна найближчим часом. З кожним роком українська держава потроху по...

Шок для ринку: Долар продовжує падіння до гривні

субота, 21 вересень 2019, 11:07

Ринкові фактори для зміцнення гривні вичерпано, однак потужні гравці все ще грають на пониження, готуючи неминучу хвилю протилежного напрямку. От тільки втрати держбюджету від мита, а також від'ємного сальдо торгового балансу ніхто не повернить. В Укра...