Хіти тижня. Політика НБУ: Банки готують депозитний удар по населенню

Фахівці відзначають, що українці активно несуть свої гроші в “іноземні” банки, оскільки втратили довіру до української банківської системи.

Ілюстрація:finance.bigmir.net

Стало відомо, як вплине зміна облікової ставки Нацбанком на простих українців. Експерти впевнені, підвищення ставки НБУ з 14,5 до 16% річних призведе до зростання депозитних відсотків за гривневими вкладами. Зокрема, вони очікують збільшення прибутковості на 2% мінімум. Про це пише Politeka, передають Патріоти України.

"Ставки по депозитах, швидше за все, будуть змінюватися тільки на короткі терміни – в основному на три місяці. Зміни можуть бути в діапазоні 0,5-2% річних. Найменше змін будуть схильні до ставки на 12-місячні депозити", – пояснюють експерти.

Слід відзначити, що на сьогоднішній день, українські банки за короткостроковими депозитами в середньому платять 13,5-14,3% річних, а за річними вкладами – 14,4-14,5% річних.

Найменше з підвищенням відсотків будуть поспішати банки з європейським капіталом, у яких портфелі і так “ломляться” від депозитів населення.

Фахівці відзначають, що українці активно несуть свої гроші в “іноземні” банки, оскільки втратили довіру до української банківської системи.

Хіти тижня. Карма мародерів, або "Совпадение? - Не думаю!": На МКС з ладу вийшли всі російські туалети, екіпаж вимушений використовувати памперси

п’ятниця, 13 грудень 2019, 0:35

Космонавтам звісно не до сміху, однак всі у світі, хто в курсі про дріб'язково-ганебне пограбування українських кораблів, котрі перебували у "керченському полоні" під посиленою охороною "доблесних" вояків Путіна, дійсно посміхається. На борту Міжнародн...

Такого не має жоден бізнес: Герус не реагує на отримання надприбутків продавцями бензину, - експерт

четвер, 12 грудень 2019, 22:49

Маржа найбільших мереж АЗС перевищує 30%. Влада ігнорує отримання нафтотрейдерами надприбутків, маржа найбільших мереж АЗС перевищує 30%. Про це написав глава організації "Енергетичний омбудсмен" Олександр Трохимець у своїй колонці, передають Патріоти ...