Хіти тижня. Постукали знизу: Рубль пробив психологічну позначку в пошуках дна

Аналітики вважають, що навіть при відновленні цін на нафту, рубль продовжить падіння до логічного мінімуму в 70 рублів за долар США.

Рубль продовжить своє падіння. Ілюстрація: соцмережі.

Курс долара в Росії подолав планку в 60 рублів і рубль продовжує подальше падіння. У той же час на чорному ринку в регіонах Росії за долар вже дають при покупці 70 рублів. Імовірно падіння рубля продовжиться і весь наступний тиждень, передають Патріоти України із посиланням на Русский Еврей.

Банк Росії підвищив з 7 липня офіційний курс долара США на 66 копійок до 60,2426 рубля. При цьому єдина європейська валюта додала майже 71 копійку, і її курс з завтрашнього дня складе 68,3814 рубля. Нагадаємо, що напередодні регулятор підняв офіційний курс долара США майже на 35 копійок, курс євро - майже на 38 копійок. Днем раніше курси виросли на 26 копійок і 9,5 копійки відповідно.

Як зазначає директор аналітичного департаменту «Альпарі» Олександр Разуваєв, зовнішня кон'юнктура до сьогоднішніх торгів склалася неоднорідно. «Ціни на нафту відновлюються в рамках корекції після вчорашньої хвилі продажів. Барель Brent, який напередодні втрачав 3,7%, вранці відскочив на 1% і коштує $ 48,34», - йдеться в огляді експерта.
За його словами, «блок негативу для сировини, що склався з небажання Росії додатково скорочувати видобуток нафти і новин про розширення добового викачування "чорного золота" в ОПЕК за червень, був частково знівельований інформацією від API». «Запаси сирої нафти і бензину за минулий тиждень добре скоротилися, хоча запаси дистилятів все ще не знижуються. Сьогодні вийде аналогічний реліз від Міненерго США, який або підтвердить (що найімовірніше), або спростує спостереження інституту нафти», - вказує Разуваєв. Аналітики вважають, що навіть при відновленні цін на нафту, рубль продовжить падіння до логічного мінімуму в 70 рублів за долар США.

Деяких українців змусять повернути субсидію: як держава зможе забрати свої гроші

понеділок, 27 березень 2023, 16:55

Багато українців, які не можуть самостійно оплачувати комунальні послуги, одержують субсидію від держави. Однак у деяких випадках держава може змусити субсидіантів повернути отримані гроші.Хто може потрапити в немилість до держави, і як реально у грома...

В Україні стартував другий етап проєкту видачі грошової допомоги: У Кабміні пояснили, хто може розраховувати на 16 тис. грн

понеділок, 27 березень 2023, 15:55

У лютому Міністерство у справах ветеранів України спільно з Червоним Хрестом України запустило проєкт для підтримки ветеранів, які отримали інвалідність І або ІІ групи внаслідок війни. Наприкінці лютого було отримано перші 10 тисяч заяв, передають Патр...