Хіти тижня. Постукали знизу: Рубль пробив психологічну позначку в пошуках дна

Аналітики вважають, що навіть при відновленні цін на нафту, рубль продовжить падіння до логічного мінімуму в 70 рублів за долар США.

Рубль продовжить своє падіння. Ілюстрація: соцмережі.

Курс долара в Росії подолав планку в 60 рублів і рубль продовжує подальше падіння. У той же час на чорному ринку в регіонах Росії за долар вже дають при покупці 70 рублів. Імовірно падіння рубля продовжиться і весь наступний тиждень, передають Патріоти України із посиланням на Русский Еврей.

Банк Росії підвищив з 7 липня офіційний курс долара США на 66 копійок до 60,2426 рубля. При цьому єдина європейська валюта додала майже 71 копійку, і її курс з завтрашнього дня складе 68,3814 рубля. Нагадаємо, що напередодні регулятор підняв офіційний курс долара США майже на 35 копійок, курс євро - майже на 38 копійок. Днем раніше курси виросли на 26 копійок і 9,5 копійки відповідно.

Як зазначає директор аналітичного департаменту «Альпарі» Олександр Разуваєв, зовнішня кон'юнктура до сьогоднішніх торгів склалася неоднорідно. «Ціни на нафту відновлюються в рамках корекції після вчорашньої хвилі продажів. Барель Brent, який напередодні втрачав 3,7%, вранці відскочив на 1% і коштує $ 48,34», - йдеться в огляді експерта.
За його словами, «блок негативу для сировини, що склався з небажання Росії додатково скорочувати видобуток нафти і новин про розширення добового викачування "чорного золота" в ОПЕК за червень, був частково знівельований інформацією від API». «Запаси сирої нафти і бензину за минулий тиждень добре скоротилися, хоча запаси дистилятів все ще не знижуються. Сьогодні вийде аналогічний реліз від Міненерго США, який або підтвердить (що найімовірніше), або спростує спостереження інституту нафти», - вказує Разуваєв. Аналітики вважають, що навіть при відновленні цін на нафту, рубль продовжить падіння до логічного мінімуму в 70 рублів за долар США.

Гривня укріпилися до долара та євро: Курси валют на 7 грудня

середа, 7 грудень 2022, 12:13

В обмінних пунктах України сьогодні, 7 грудня 2022 року, курс долара у продажу впав на 5 копійок до 40,20 гривень за долар. Курс євро впав на 15 копійок до 41,75 гривні за євро. На готівковому ринку середній курс долара по Україні складає:. Середній ку...

За 1,5 млрд бюджетних грошей: ОПЗЖ у Дніпрі будує льодову арену

середа, 7 грудень 2022, 11:45

Дві будівельні компанії у Дніпропетровській області отримали замовлення від ОДА та її підрозділів на понад 2 млрд грн, у тому числі на реконструкцію льодової арени ДС "Метеор". У цьому статутний капітал однієї фірми становить лише 200 грн, а другий – 1...