Хіти тижня. Постукали знизу: Рубль пробив психологічну позначку в пошуках дна

Аналітики вважають, що навіть при відновленні цін на нафту, рубль продовжить падіння до логічного мінімуму в 70 рублів за долар США.

Рубль продовжить своє падіння. Ілюстрація: соцмережі.

Курс долара в Росії подолав планку в 60 рублів і рубль продовжує подальше падіння. У той же час на чорному ринку в регіонах Росії за долар вже дають при покупці 70 рублів. Імовірно падіння рубля продовжиться і весь наступний тиждень, передають Патріоти України із посиланням на Русский Еврей.

Банк Росії підвищив з 7 липня офіційний курс долара США на 66 копійок до 60,2426 рубля. При цьому єдина європейська валюта додала майже 71 копійку, і її курс з завтрашнього дня складе 68,3814 рубля. Нагадаємо, що напередодні регулятор підняв офіційний курс долара США майже на 35 копійок, курс євро - майже на 38 копійок. Днем раніше курси виросли на 26 копійок і 9,5 копійки відповідно.

Як зазначає директор аналітичного департаменту «Альпарі» Олександр Разуваєв, зовнішня кон'юнктура до сьогоднішніх торгів склалася неоднорідно. «Ціни на нафту відновлюються в рамках корекції після вчорашньої хвилі продажів. Барель Brent, який напередодні втрачав 3,7%, вранці відскочив на 1% і коштує $ 48,34», - йдеться в огляді експерта.
За його словами, «блок негативу для сировини, що склався з небажання Росії додатково скорочувати видобуток нафти і новин про розширення добового викачування "чорного золота" в ОПЕК за червень, був частково знівельований інформацією від API». «Запаси сирої нафти і бензину за минулий тиждень добре скоротилися, хоча запаси дистилятів все ще не знижуються. Сьогодні вийде аналогічний реліз від Міненерго США, який або підтвердить (що найімовірніше), або спростує спостереження інституту нафти», - вказує Разуваєв. Аналітики вважають, що навіть при відновленні цін на нафту, рубль продовжить падіння до логічного мінімуму в 70 рублів за долар США.

Коштів критично мало: Пенсії в Україні під загрозою зриву

четвер, 2 квітень 2020, 9:27

Верховна Рада на березень і квітень звільнила від сплати ЄСВ (надходить до Пенсійного фонду) всіх фізосіб-підприємців. При цьому грошей на обіцяне підвищення пенсій у бюджет не заклали, передають Патріоти України. Навіть якщо секвестр бюджету ухвалять,...

Хіти тижня. "Все пропало!": Ціна російської нафти рухнула до рекордних $13 за барель

четвер, 2 квітень 2020, 9:00

Російська нафта стала дешевше європейського мазуту. Російська нафта Urals подешевшала до $ 13 за барель і стала у Європі дешевше мазуту. Про це пишуть «Ведомости», передають Патріоти України. Зазначається, що 30 березня високосірчистий мазут в Північно...