Хіти тижня. Російська провокація: "Укрспецекспорт" відреагував на скандал з українськими винищувачами у Хорватії

Українська сторона запевнила, що не отримала жодної офіційної претензії або рекламації від Міноборони Хорватії щодо «несправних МіГ-21».

З українськими винищувачами насправді усе гаразд? Ілюстрація: ВВС.

Прес-служба ДК "Укрспецекспорт" вимушена звернутись до ЗМІ через масоване розповсюдження "новини" щодо ситуації з винищувачами МіГ-21 для Міністерства оборони Республіки Хорватія, передають Патріоти України.

Ось про що йдеться у офіційному повідомленні відомсва: "В першу чергу маємо звернуту увагу на те, що першоджерелом цієї "новини" є угорське видання, яке посилається на свої джерела, а цитати цього матеріалу були масово розповсюджені через такі кремлівські ЗМІ, як "Звезда" та "Московский Комсомолец". На сьогоднішній день жодної офіційної претензії або рекламації від Міністерства оборони Республіки Хорватія у ДК "Укрспецекспорт" немає. І ми змушені констатувати той факт, що поява подібної неправдивої інформації обумовлена лише несумлінною конкуренцією з боку Росії.

Особливо в контексті того, що Хорватія, запросила "Укрспецекспорт" взяти участь у тендері з виконання капітального ремонту 10-ти вертольотів Мі-171Ш Міністерства оборони Республіки Хорватії.
В рамках участі у зазначеному тендері "Укрспецекспорт" вчасно, з виконанням усіх необхідних формальностей, надав повний пакет документів, а представниками Міністерства оборони Республіки Хорватія була проведена перевірка можливостей одного з українських підприємств виконувати капітальний ремонт вертольотів Мі-171Ш.

Однак, незважаючи на те, що українське підприємство має значно більший досвід з виконання капітального ремонту зазначеного типу авіаційної техніки, а також санкції Європейського союзу щодо Російської Федерації, за інформацією отриманою з військового видання Defender.hr, АТ "Авіаційно-технічний центр", яке представляє інтереси Міністерства оборони Республіки, було укладено контракт з АТ "Вертольоти Росії".

Небезпека для Москви: "США включили долларовый пылесос", - Злий Одесит

середа, 21 лютий 2018, 15:25

"Любители причитать о курсе доллара скоро получат ещё одну тему для бурных тирад у окошек обменников, ведь Минфин США включил долларовый пылесос, который масштабно изымает свободно конвертируемую наличность с рынка", - пише у своєму блозі Злий Одесит, ...

Є низка факторів: Банкіри озвучили прогноз по курсу валют в Україні

середа, 21 лютий 2018, 14:58

Курс валют в Україні не зазнає істотних змін до кінця лютого при помірному прояві внутрішніх і зовнішніх ризиків. Такий висновок зробили банкіри, повідомляють Патріоти України. "Обмінний курс на міжбанківському валютному ринку поки нормалізується", - з...